Youtube

YouTube Arka Planda Oynatma Nasıl Yapılır?

 

YouTube kullanıcıları akıllı telefonlar konusunda uzun süredir arzu ettiği arka planda oynatma özelliği, henüz yer almıyor.

Sizlere bu yazıda YouTube arka planda oynatma nasıl yapılır? Rehberini sunuyoruz.

Arka Planda Oynatma Nasıl Yapılır?

Android telefon modelleri için uzun zamandır bulunan FireTube uygulaması sayesinde YouTube videolarını ücretsiz şekilde sizde kolayca arka planda oynatma imkanına erişebilirsiniz. Bununla beraber FireTube uygulamaları uzun süredir resmi Android uygulama mağazası olarak bilinen Google Play Store‘da yer almıyor.

Geliştirici uygulamaları Amazon AppStore üzerinde yayınlamasının yanında, özellikle Türkiye’deki pek çok insan FireTube uygulamasının ismini bile duymamış durumda bulunuyor.

Bu uygulama konusunda sitemiz sizler küçük bir araştırma yaptı ve yayınlanan FireTube uygulamasını elde etti. Siz de Android telefonları kullanarak ya da tabletiniz üzerinde YouTube videolarını arka planda oynatmak adına alt tarafta yer alan bağlantıdan indirme sayfamıza ulaşabilirsiniz. Sistemimizde yer alan arşivlenmiş durumda yayınlanan FireTube uygulamalarını kullanabilmek adına ilk olarak uygulamayı arşivden çıkartmanız gerekmektedir. Daha sonra ise FireTube dosyasını telefonlarınızın depolama alanlarına aktarabilir ve uygulamayı telefonunuz ile çalıştırarak yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

FireTube uygulamasını kullanmak son derece kolaydır. Uygulamayı çalıştırabilir ve bir video arayıp oynatabilirsiniz. Daha sonra ise uygulamadan çıktığınız zaman videonun arka plan üzerinde oynatılmaya devam ettiğini görebilirsiniz. Sizde bu uygulama üzerinden arka planda Youtube uygulamasından kolayca yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu