Oyun

Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri Açıklandı

“Call of Duty: Black Ops Cold War” sistem gereksinimleri, rekabetçi çevrimiçi oyunlardan önerilen AAA kampanya oyunlarına kadar geniş bir oyun segmentini kapsayan ve hatta RTX-on ile oynanışı en üst düzeye çıkardı.

“Black Ops: Cold War” eşit derecede çeşitli kullanım durumları için optimize edilmiş görünüyor. Üç disk alanı gereksinimi düzeyi var.

İlgili Makaleler

50 GB için yalnızca e-Spor içeriğine sahip çok oyunculu bileşeni alırsınız. 175 GB için, çok oyunculu bileşeni ve tek oyunculu harekatı alırsınız.

250 GB için bu ikisine ek olarak yüksek çözünürlüklü içerik elde edersiniz. Kullanım durumları arasında “minimum”, “önerilen”, “ışın izleme ile önerilen”, “rekabetçi” ve “Ultra RTX” vardır.

“Rekabetçi”, göze hitap eden e-spor oyuncularını hedefleyen ve çevrimiçi çok oyunculu için yüksek yenileme oranı deneyimi isteyen ilginç bir aşamadır.

Burada en az bir i7-8700K veya 1800X işlemci, 16 GB RAM ve GTX 1080 “Pascal” veya RX Vega 64 içeren grafik seçeneklerine ihtiyacınız olacak.

Bu kartların mevcut nesil eşdeğerleri RTX 2060 veya RX 5600 XT.

En üstte, PC meraklılarının üst düzey oyun PC sistemlerinden mümkün olan en göze hitap edenleri elde etmeleri için tasarlanmış “Ultra RTX” listesi var.

Burada bir Core i9-9900K veya Ryzen 7 3700X, 16 GB RAM ve en az bir RTX 3080’e ihtiyacınız olacak.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu