Oyun

The Last of Us Part II fragmanı ile dikkatleri üzerine çekecek

The Last of Us Part II fragmanı ile dikkatleri üzerine çekecek

 

Konsol oyunları arasında 2020 yılının en çok merak edilen oyunları arasında yer alan The Last of Us Part II fragmanın içerisinden görüntülerin paylaşılması oyun severler tarafından oldukça büyük ilgi gördü. Özellikle de son zamanlarda çıkacak oyunlar listesinde merak edilen oyunlar arasında yer alan The Last of Us Part II’nin birçok yenilik ile gelecek olduğunu düşünüyoruz.

Naught Dog oyun fragmanını Twitter hesabından duyurdu

19 Haziranda oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan The Last of Us Part II’nin özellikle geliştirici firması tarafından ön satışının ne zaman yapacağı merak konusu olmaya devam ediyor. PlayStation’a özel olarak çıkartılan bu oyunun Xbox içinde gelip gelmeyeceği merak konusu olmaya devam ediyor.

Özellikle geçtiğimiz günlerde bazı görsellerin basına sızmasından hemen sonra elini çabuk tutan Naught Dog firması yarın açıklanacak fragman ile bu görsellerin önüne geçme başarısı gösterecek gibi duruyor.

Ancak Fragmanda herhangi bir görsel paylaşılmadı

Firmanın basına sızan görüntülerden sonra fragman üzerinde herhangi bir görsel paylaşmadığını, ancak fragman içerisinde oyunun baş karakterleri olan Joel ve Ellie isimli kahramanlarının seslerinin yer aldığını belirtelim.

İkili arasında geçen diyaloglarda ise Ellie’nin oyunda yer alan bazı görevleri tamamlamak zorunda olduğunu, Joel’e söylemesinden sonra, Joel’de bu görevler için bazı bedeller ödenmesi gerektiğini söylüyor. Bu durum bile oyunun fragmanı için son derece dikkat çekici olarak karşımıza çıkmaktadır.

Türkiye saati ile yarın resmi hesabı üzerinden fragmanı yayınlanacak olan Naught Dog firmasının The Last of Us Part II, fragmanı gerçekten oyun severler tarafından merakla bekleniyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları