Oyun

Assassin’s Creed Valhalla oyun içi görüntüleri yayınlandı

Assassin’s Creed Valhalla oyun içi görüntüleri yayınlandı

 

Oyun severlerin uzun zamandır merakla beklediği oyunlar arasında yer alan Assassin’s Creed Valhalla’nın özelikle geçtiğimiz hafta yayınlanan fragmanı Google trends kelimelerde en çok aranan kelimeler arasında girme başarısını göstermişti. Ubisoft tarafından yayınlanan oyunun fragmanında yer alan görüntülerin son derece başarılı olması oyun severlerin oyuna olan ilgisinin de bu denli artmasına neden olmuştu. Bu yüzden de bugün sizlere Assassin’s Creed Valhalla oyun içi yayınlanan görüntüleri hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

Xbox platformu için gelecek

Oyunun ilk olarak Xbox oyun konsolu için çıkacak olduğunu açıklamasından sonra en çok sevinen kesimin Xbox sahipleri olduğu aşikardı. Ancak bu konu ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Ubisoft’un özellikle bu konuda diğer oyun konsolları içinde yakın zamanda gelecek olduğunu duyurması biraz olsun oyun severlerin rahatlamasına neden oldu.


Assassin’s Creed Valhalla oyunun içeriğinde yer alan detaylar

Oyun içi görüntülerini paylaşan yapımcı firmanın özellile de Assassin’s Creed Valhalla oyunun da Eivor’a gizli bıçağı ile dikkatleri üzerine çekti.  Eivora’nın özellikle düşmanları ile gireceği amansız mücadelenin görüntülerinin yer aldığı bu oyun içerisinde bir grup akıncıya liderlik ettiğini de oyun içerisinde görüyoruz.  Hatta düşmanları ile girmiş olduğu amansız mücadele içerisinde düşmanlarına çift balta fırlatma sahnelerinin de yer alması oyunun fragmanından daha da fazla ilgi görmesine neden oldu.

Microsoft firmasının gelecek nesil donanımları ile oynanması mümkün olan bu oyunun Temmuz ayında birinci part serisinin kullanıcılarının karşısına çıkması beklenmektedir. Sadece şu an için Xbox oyun konsolları üzerinden ön siparişleri alınan bu oyunun yakın zaman içerisinde de diğer oyun konsollarına uygun serileri çıkacaktır.

Hem Erkek Hem Kadın Karakter

Oyun içerisinde yer alan ana karakterden ister erkek olan ile oyuna başlayacaksınız, isterseniz de kadın olan ile başlayacaksınız. İki ana karakterin de isminin Eivor olduğunu belirtelim. Oyun içerisinde karakterlerin isimlerinin telaffuz edilme şeklinin ise (Ayvor) olduğunu belirtelim. Ubisoft’un yakın zaman içerisinde oyun ile alakalı yeni videoları paylaşacağını açıklamasından sonra bakalım Assassin’s Creed Valhalla’nın ne gibi görüntüleri oyun severlerin karşısına çıkacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu