Oyun

Android İçin En İyi Mobil Oyunlar

Android İçin En İyi Mobil Oyunlar

 

Son yıllarda akıllı telefonların artması ile birlikte mobil oyunlara olan ilgi artmıştır. Bilgisayar ve konsollar da büyük ilgi görse de telefonların sürekli insanların yanında bulunmasından dolayı daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Mobil oyunlara olan ilginin artması ile birlikte oyunlar da son derece gelişmeye başlamıştır. Her yaş grubunun oynayabileceği çok sayıda Android oyunlar bulunur. Android telefonlar için pek çok sayıda oyun seçeneği sunulmaktadır. En iyi Android mobil oyunlar aşağıdaki gibidir.

FIFA Futbol

Son yıllarda en çok oynanan ve en iyi Android oyunlar arasında yer alır. Oyun puanı oldukça yüksektir. FIFA Futbol çok eskiden çıkan ve çok oynanan bir oyundur. Bu oyunda herkes kendi kadrosunu kurarak karşı taraftaki oyuncu ile mücadele etmeye başlar. Bu oyunun yapımcısı Electronic Arts ve boyutu ise 80 MB olmaktadır. FIFA Futbol Android kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Tercih edilme sebepleri arasında çok iyi bir grafik tasarımına ve gelişmiş oyun motoruna sahiptir. Mobil oyunlar arasında en iyi futbol oyunları arasında ilk sırada yer alır.

PES 2020

Mobil versiyonu ile çok ilgi gören PES 2020 bilgisayar ve konsol oyunları ile de son derece ilgi çekmeyi başarmış bir futbol oyunu olmuştur. Yeni versiyonu içerisinde şampiyonlar ligi de yer aldığı için en iyi mobil Android futbol oyunları arasında yerini almıştır.  Görsel efektleri ile oynayanları son derece etkileyen bir oyundur. Yılın en iyi android oyunu seçilmiştir. Oyunun yapımcısı Konami, boyutu ise 75 MB olmaktadır. PES 2020 oyunun bilgisayar ve konsol versiyonlarına oranla mobil oyunu çok daha fazla beğenilmiştir.

Ball Hero

En iyi mobil Android oyunları arasında yer alan Ball hero son derece sevilen bir oyun olmaktadır. Bu oyun bir bilardo oyunudur. Ball Hero oyununun kurucusu olan şirket başarılı bir oyun olan Score Hero’nun kurucusu olan şirkettir. Her iki oyunda da büyük bir başarı yakalanmıştır. Bu bilardo oyunu çok kolay başlasa da seviye ilerledikçe oyun giderek zorlaşmaya başlar. Oyunun en önemli yanlarından biri ise karakter özelleştirme özelliğinin bulunmasıdır. Bir diğer önemli özelliği ise oyunun bir süre sonra sorumluluğun kişiye geçmesidir. En beğenilen mobil oyunlar arasında yer almayı başarmış önemli bir oyundur.

 

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları