Oyun

Fornite Ön izlemede değişikliğe gidiyor

Dünyanın en çok oynanan oyunları listesinde ilk sıralarda yer alan Fornite’in en çok şikayet edilen durumları arasında gelen ön izleme durumu ile ilgili Epic Games’in yakın zaman içerisinde bir değişikliğe gitmesi bekleniyor. Özellikle de kullanıcıların sıklıkla şikayet ettiği konuların başında gelen Fornite ön izlemesi ile ilgili çıkan detayları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Bu özelliğin kapatıldığı bilinmiyor

Fornite kullanıcılarının büyük bir kesimi tarafından ön izleme seçeneğinin kapatılabilir özelliğinin olduğu bilinmemektedir. Bu yüzden de can sıkıcı bir hal alan bu özelliğin tamamen ortadan kalkması için yapımcı firmanın yakın zaman içerisinde bir değişiklik yapacağı konuşulmaktadır.  Büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından son derece gereksiz görülen bu özelliğin aslında tamamen kaldırılması da şirkete en çok başvuru yapılan şikayetler arasında ilk sırada yer  almaktadır.

Epic Games bu konuda açıklama yaptı

Kullanıcılar tarafından çok fazla şikayete maruz kalınan bu durum ile ilgili olarak Epic Games firmasının Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklama ile “Kesin bir çizelgemiz bulunmuyor ancak en kısa süre içerisinde yapacağız” ifadesini kullanması kullanıcıların bir nebze olsun rahatlamasına neden oldu.

Ancak oyuncuların merak ettiği konuların başında gelen bir cevabın henüz netlik kazanmadığını belirtelim. Ön izleme uygulamasının tamamen mi kapatılacağı yoksa oyunculara bu konuda kolaylık mı sağlanacağı konusunda firmanın henüz net bir açıklama yapmadığını belirtelim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu