Oyun

Arena of Valor: Yeni Dönem Türkiye’ye geldi!

Arena of Valor: Yeni Dönem Türkiye'ye geldi!

 

Mobil oyun pazarı büyümeye devam ediyor. Özellikle MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) türünde online oyunların popülaritesi her geçen gün artıyor. Bu nedenle bu tür yapımlar çeşitli dış pazarlara girerek izleyicilerini genişletmektedir. Sonuncusu Valor Arenası’ ydı.

Dünyanın en popüler MOBA oyunlarından biri olan yapım, Türkiye pazarında Arena of Valor: New Age adı altında kendine yer buldu. Tencent Games’in rekabetçi 5v5 mobil oyunu, 100’den fazla kahraman arasından seçim yapabileceğiniz mobil cihazlarda indirmek ve oynamak için ücretsizdir.

Arena Of Valor: Yeni Çağ Türkiye’ye Özel Tanıtım Videosu Yayınladı

Mobil cihazlarda MOBA türünü sadece 1218 dakikaya indiren Arena of Valor: New Age, MOBA’yı her zaman, her yerde deneyimlemenizi sağlar. Daha yakın zamanda Tencent Türkiye Ulusal Müdürü Aras Şenyüz, oyunun Türkiye pazarına girişi hakkında yorum yaptı.

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “Türkiye’deki oyuncularımıza en kaliteli mobil MOBA deneyimini ücretsiz olarak sunmak istiyoruz. Emek ve yatırımlarımız sonucunda Arena of Valor: New Age’i ismi ve Türkiye’ye özel içeriğiyle oyun severlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. ’’ dedi.

Oyuncularımızın en iyi oyun deneyimini yaşamaları için Türkiye sunucumuzu açmanın yanı sıra ilk günden itibaren Türk kültürünü oyuna dahil eden içerik çalışmaları gerçekleştirdik. Yakın gelecekte Türkçe konuşanlar, yerel kahramanlar, kostümler, turnuvalar ve çok daha fazlasını oyuncularımızla güzel haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Türkiye’deki İçerik ve Özel Etkinlikler

Arena of Valor: New Age, Türkiye’deki ilk yerel etkinliğini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla başlatıyor. Cumhuriyet Bayramı’ndan bir gün önce Arena of Valor’un resmi YouTube hesabından yayınlanacak çevrimiçi etkinlik, oyuncuların ilgiyle takip edeceği heyecan verici bir influencer turnuvasına ev sahipliği yapacak.

Arthur’un oyun içi karakteri için Türk motifleriyle süslenmiş kostüm, asker selamı, Osmanlı tokatları ve Nazar İncisi avatarı gibi Türk kültürünü yansıtan özel içerikler ilk günden itibaren Türkiye’deki oyuncuları bekliyor.

Arena of Valor: New Age, Türkiye’deki yatırımlarına hız kesmeden devam edecek. Türkçe seslendirme, turnuvalar ve daha birçok özellik önümüzdeki dönemde oyuna eklenecektir. Ayrıca Tencent Games, oyunu geliştirmek için Türkiye’deki oyuncularından gelen geri bildirimleri de dikkate almak istiyor.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu