Oyun

FORTNİTE’A İKİ YEPYENİ RESİDENT EVİL KİŞİLİKLERİ GELİYOR!

FORTNİTE'A İKİ YEPYENİ RESİDENT EVİL KİŞİLİKLERİ GELİYOR!

Fortnite, vücuduna yeni karakterler eklemeye devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde iki Resident Evil karakterinin daha ekleneceği duyuruldu. İkonik Resident Evil karakterleri Jill Valentine ve Chris Redfield, Sideways’in küp canavarlarını yenmek için Cadılar Bayramı’na geliyor.

Epic Games, Resident Evil karakterleri Jill Valentine ve Chris Redfield’ın Fortnite’ a girdiğini duyurdu. Oyun fenomeni Battle Royale’in blog sayfasındaki açıklamalara göre iki efsanevi S.T.A.R.S. Spencer Malikanesi ve ötesinde sayısız korkudan sağ kurtulan üye, adada Paralel Küp Canavarları ile yüzleşecek.

YENİ EVİL KARAKTERLER

Epic Games kısa süre önce bir blog yazısı yayınladı. Bu blogda S.T.A.R.S. donanım setinin artık Fortnite Item Shop’ ta mevcut olduğunu belirtti. Bahsedilen bir not olarak:

Spencer Mansion’ da ve ötesinde sayısız korkudan kurtulan STARS gazileri Chris Redfield ve Jill Valentine, kendilerini adada The Sideways’ in küp canavarlarıyla karşı karşıya bulurlar. STARS ile hayatınız buna bağlıymış gibi zar canavarlarına ve rakiplerinize karşı kendinizi koruyun. Donanım seti artık Fortnite Item Shop’ ta mevcut.

Blog gönderisi ayrıca Jill Valentine’ in bir çilingir olarak yeteneğine atıfta bulunuyor. Bu bağlamda, blog yazısında şöyle yazıyor: “İster zar canavarlarını alt et, ister IO laboratuarına saldır, rock meraklısı Chris Redfield ve çilingir Jill Valentine gibi kötülüğü durdur.” karakter hakkında konuştu.

Karakter paketlerindeki öğelerden biri de ünlü Green Herb Rejeneratif Bitki ve onun mavi ve kırmızı versiyonlarını içerecek. Karakter paketlerinde ayrıca orijinal RE oyunlarında oyunu kurtarmamıza izin veren daktilo, büzülmüş balta (bir Şemsiye biyolojik silah bıçağı) ve bir zamanlar kötü adamların elinde olan şok baltası da yer alıyor.

EN SEVİLEN FORTNİTE KARAKTERLERİ HANGİLERİ?

Fortnite, bugüne kadarki en etkileyici ve en çok oynanan Battle Royale (hayatta kalma) oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Son 3 yılda gerçekleştirdiği çeşitli etkinlikler sayesinde hedef kitlesini genişletmiştir. Epic Games, bu etkinliklerle birlikte oyuna yeni görünümler, silahlar ve benzersiz öğeler ekledi.

Çoğu oyunda olduğu gibi, Fortnite’ ta da en çok aranan özelliklerden biri karakter görünümü tasarımları ve bunların ücretsiz olarak kullanılabilirliğidir. Fortnite Battle Pass satın alarak ve her sezon oyun parasıyla ilk satın almanın ardından görevleri tamamlayarak elde edebileceğiniz Battle Ticket sayesinde ücretsiz Fortnite skinleri (karakterleri) elde edebilirsiniz.

Omega

Fortnite Omega karakteri, sahip olabileceğiniz en efsanevi karakterlerden biridir. Mağazada bulunan ek yükseltmelerle neon ışıklı bacak zırhına, sandıklara ve kaska sahip olabilirsiniz. Ancak bu nadir görünüm yalnızca bazı Fortnite oyuncularına açıktır.

John Wick

Emekli Bir Suikastçı: John Wick … Fortnite’ da ilk kez 9. Sezonda ortaya çıkan efsanevi bir karakter. 2019’da sınırlı süreli bir oyun içi etkinlikle tanıtılan bu skin, mağazadan 2 skin şeklinde satın alınabiliyor ve 2.000 V-Papel alınabilir.

Brite Bomber

Oyunun ilk sezonunda eklenen süper nadir bir Fortnite karakteri, Sunshine & Rainbows setinin şimdiye kadarki en renkli görünümlerinden biridir. Kostüm mağazadan 1.200 V-papel karşılığında satın alınabilir.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu