Oyun

SteelSeries, Aksesuar Lideri KontrolFreek’i Satın Aldı

 

Oyun çevre birimlerinde lider olan SteelSeries, bugün yüksek performanslı denetleyici aksesuarlarında endüstri lideri olan KontrolFreek’i satın aldığını duyurdu.

Bu satın alma, SteelSeries’in konsol oyun pazarındaki zaten güçlü varlığını güçlendiriyor ve onu yeni nesil konsollarda başarı için donatıyor. Bu, SteelSeries’in Nisan ayında Nahimic’in yaratıcıları ve oyun için 3D ses çözümlerinin önde gelen bağımsız geliştiricisi A-Volute’u satın aldıktan sonra bu yılki ikinci büyük satın alması.

SteelSeries, yaklaşık yirmi yıldır oyun endüstrisinde öncü olmuş, PC ve konsolda profesyonel ve hevesli oyunculara yüksek kaliteli oyun çevre birimleri sunmakta.

SteelSeries Engine yazılım platformu, günlük milyonlarca kullanıcıya sahip ve popüler oyunlar, uygulamalarla entegre edilmiş. Yıllar geçtikçe, şirket güçlü bir marka oluşturdu ve bunu küresel olarak kategori büyümesini geride bırakmak için kullandı.

Ödüllü Arctis oyun kulaklıkları serisi, kategoriyi yeniden tanımladı ve oyun ses donanımında yeni mükemmellik standardı oldu. KontrolFreek, Performans Parmak Çubukları, Hassas Halkalar, Performans Sapları, Oyun Kabloları ve PlayStation, Xbox, Nintendo Switch ve PC için diğer yüksek kaliteli ürünler de dahil olmak üzere dünyaca ünlü Performans Oyun Donanımlarını tasarladı.

KontrolFreek’in kontrol cihazı aksesuarları konusundaki uzmanlığı, SteelSeries’in konsol oyuncuları ve kontrol cihazları kullanan PC ve mobil oyuncular için gelecekteki öngörülen ürünleriyle mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Yetenekli KontrolFreek ekibini edinmek, SteelSeries’in kontrolör ve aksesuar işi için vizyonunu hızlandıracak. Ek olarak, KontrolFreek’in 4 milyondan fazla oyuncudan oluşan topluluğu FreekNation, mevcut ürün serilerinin popülerliğinin ve kalitesinin bir kanıtı.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu