Oyun

EPIC Games Store’dan 15 ücretsiz oyun

EPIC Games Store, bu sezon boyunca sizi baştan çıkaracak bir dizi ücretsiz oyunla sadık arkadaşınız olmayı planlıyor.

Bu sadece EPIC Games’in kalbinden cömert bir hareket değil. Ücretsiz bir oyunu kullanmak için vitrine giren müşterilerin, girişten bile geçemeyen müşterilere göre başka girişler satın alma olasılığı daha yüksektir.

Şirket böylece 17 Aralık’tan itibaren günde bir oyun olmak üzere 15 ücretsiz oyun sunmaya başladı.

Müşterilerin ücretsiz oyun teklifinden süresi dolmadan yararlanmak için yalnızca 24 saati olacak. Hangi oyunların gerçekten ücretsiz olacağına dair hiçbir bilgi yok, ancak EPIC Games Store şimdiden delice iyi miktarda oyunlar sundu, bu yüzden şansımız yüksek, değerli bir şey elde ediyoruz. Ve bu, normal oyun indirimlerine bir bonus.

Bu arada, yukarıda bahsedilen değerli oyunlardan ikisi, EPIC sezonunun tam olarak başladığı 17 Aralık’a kadar mevcuttu.

Şirket şimdi Obsidian Entertainment’ın Tyranny – Gold Edition’ı sunuyor. Kaderinde tirant olmak, onu alt etmek değil, hikaye odaklı bir RPG. Bu, oyuncuları oyun için mevcut DLC’yi ve genişletmeleri satın almaya ikna etme denemesi olarak nitelendirilmiyor.

Çünkü Gold Edition zaten buna yayınlanan tüm ek içeriği bu editörün görüşüne göre mükemmel oyun sunuyor.

EPIC, içerik olmasa da, Pillars of Eternity Definitive Edition sunuyor. Biliyorsunuz, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve oyun için yayınlanan tüm ek içerikleri neşeyle içeren başka bir oyun.

JURASSIC WORLD EVOLUTION ÜCRETSİZ OLDU

171 TL değerindeki Jurassic World Evolution oyunu, Epic Games Store’da ücretsiz oldu. 2018 yılında yayınlanan Jurassic World Evolution, Jurassic serisinin en popüler ve en başarılı oyun uyarlamalarından birisi.

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları