Oyun

GTA 5 Yenilenerek Geliyor!

 

Her serisiyle oyun piyasalarını alt üst eden Grand Theft Auto, son oyununa yani GTA 5’e tam 5 yıl sonra gelen yeni güncelleme ile adeta şaha kalkıyor.

GTA 5 online modu için yapılan bu yeni güncelleme, oyun severlere birçok farklı DLC’yi bir anda sunarken, aynı zamanda oyunun son paketini de kullanıcılara sunacak. Ayrıca bu güncelleme ile GTA 5’e sahip olmak isteyenler oldukça ekonomik bir avantajdan da yararlanabilecekler.

GTA 5 yeni sürümü ile birlikte kullanıcılara 2 farklı avantaj sunulacak. Bu avantajlardan biri paket satın alındığında kullanıcılara oyunun en güncel sürümünün sunulacak olması ve güncelleme garantisinin var olması olacak. Aynı zaman da Criminal Enterprises Starter Pack adlı eklentilere de yine bu son paketi satın alarak ulaşabileceksiniz.

GTA 5’e çok daha iyi ve özellikli bir başlangıç yapmak istiyorsanız, son paket ile beraber oyunun fiyatı 85 Dolar olarak karşınıza çıkacak. Fakat sizde zaten GTA 5 orijinal oyunu var ise paketi almak için 40 dolar gibi bir fiyat ödemeniz yeterli olacak.

GTA 5’e yeni gelen özellikler arasında farklı kıyafetlerden yeni yaşam alanlarına, yeni dövmelerden yeni araçlara kadar oldukça geniş bir yelpaze de farklılıklar yer alıyor. Ayrıca bu paket geliştirilmeye açık ve dönem dönem Rockstar Games tarafından güncelleme de alarak yenilenecek.

Bu paketi satın aldığınız da ise GTA 5 Online de harcayabileceğiniz 1.000.000 Dolarlık bakiye hesabınıza ekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu