Oyun

Fortnitemares 2020: Farklı olan nedir?

 

 

Bu yılın teması, başrolde Shadow Midas’ın oynadığı Midas’ın İntikamı. Etkinlikte Gölgeler, yani oyuncuların Solo, Duos veya Squads modlarında elendikten sonra dönüştüğü hayalet benzeri yaşam biçimleri yer alacak.

Oradan, oyuncular canlı oyuncuları yenmeye çalışabilir ve araç sahibi olmak gibi harika numaralar çekebilir.

Ayrıca, elendiğinizde oyun bitmiş sayılmaz. Oynamaya devam edebilir, hayatta kalan oyuncuları avlayabilir ve onlara saldırabilir, ganimetleriyle hayatta kalabilirsiniz.

Gölge olarak bir Kabus Royale kazanmaya devam edebilirsiniz. Bu versiyonda bir Victory Royale kazanmak için, diğer tüm canlı oyuncuları ve gölgeleri ortadan kaldırmanız gerekliyor.

Oyuncular, Pumpkin Rocket Launcher ve Fiend Hunter Crossbow dahil olmak üzere farklı temalı silahlar kullanabilirler.

Oyuncular ayrıca Silver Surfer’ın sörf tahtasına benzer şekilde cadı süpürgelerinde uçabilirler. Oyunun popüler Skull Trooper görünümünden ilham alan neon Party Trooper kıyafeti almak için V Bucks’larını kullanabilirler. Derinin özel bir J Balvin tarzı Party Trooper çeşidi de var.

GamesRadar, oyuncuların tamamlayabileceği tüm zorlukların ve bunları nerede bulabileceklerinin sağlam bir dökümüne sahip.

Zorluklar, çok sayıda deneyim puanı (XP) ve diğer Fortnitemares öğelerini netleştirecek. GamesRadar’a göre bazı zorluklar şu anda mevcutken diğerleri önümüzdeki birkaç gün içinde açılacak.

Fortnite’ta bazı korkunç numaralar ve ikramlar avlamanın zamanı geldi.

Çarşamba günü, popüler çevrimiçi oyun, oyuncuların iki haftalık bir süre boyunca bazı benzersiz, korkutucu öğeler ve görünümler kazandıkları özel bir etkinliği olan yıllık Fortnitemares’i piyasaya sürdü.

Bu yıl, Fortnitemares 21 Ekim’den 3 Kasım’a kadar sürecek. Özel görünümler ve ifadelerin yanı sıra oyuncular, avatarlarını özelleştirmelerine yardımcı olacak yeni bir silah ve teçhizat dalgasına erişecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu