Oyun

Mutlaka oynanması gereken 10 mobil strateji oyunu

 

Herkesin de bildiği gibi oyunlar artık hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi. Telefon sayesinde istediğimiz oyunu yükleyip istediğimiz zaman oynayabiliyoruz. Hal böyle oyunca bizde sizler için mutlaka oynamanız gereken 10 strateji oyununu bir araya getirdik. Belki bu oyunlardan bazılarını oynadınız ama makalemizde oynamadığınız oyuna rastlarsanız mutlaka yükleyip oynamayı deneyin. Konuyu fazla uzatmadan işte 10 mobil strateji oyunu.

1-) Clash Royale

2-) Stick War

3-) Kingdom Rush

4-) Plants vs Zombies 2

5-) Art of War

6-) Antiyoy

7-) Clash fo Clans

😎 SimCity Buildıt

9-) March of Empires: Sultanların Savaşı

10-) Age of Civilizations Lite

Bonus 1

Dawn of Titans

Bonus 2

World Conqueror 3

Sizler için oynanması gereken 10 mobil strateji oyununu derledik. Strateji oyunu oynamak istiyorsanız ama hangisinden başlayacağınızı bilmiyorsanız listelediğimiz strateji oyunlarından birisini seçip gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları