Oyun

Assassin’s Creed Valhalla Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Assassin’s Creed Valhalla Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

casino-matis.com  

Oyun severlerin en çok merak ettiği oyunların başında yer alan Assassin’s Creed Valhalla geçtiğimiz günlerde fragmanın yayınlanmasından sonra oyun oyuna olan ilginin ne kadar fazla olduğunu hep birlikte gördük. Kısa süre içerisinde milyonlarca izlenen Assassin’s Creed Valhalla oyunun Türkiye satış fiyatı da resmen açıklandı.

2007 yılında oyun severlerin karşısına çıkan ve o günden bugüne kadar birçok farklı versiyonu ile oyun dünyasının en çok sevilen oyunları arasında yer alan Assassin’s Creed’in son serisi olan Assassin’s Creed Valhalla’nın beklenenden fazla ilgi gördüğünü belirtmek istiyoruz. Özellikle de Viking Çağında geçen savaşları konu alan bu oyunun grafik bakımından da üst düzey görüntü kalitesi ile gelmesi oyun severler tarafından ayrı merak ediliyordu.

Ubisoft tarafından karşımıza çıkan oyunun bugün satış fiyatları hakkında açıklama yapan firmanın Türkiye satış fiyatını da oyun severlere duyurduğunu buradan açıklamak istiyoruz. Diğer oyunlardan daha farklı efektler ile karşımıza çıkan Assassin’s Creed Valhalla’nın bu denli ilgi görmesinin nedenleri arasında da bu özelliğinin geldiğini belirtmek istiyoruz.

Ön sipariş vereceklerin ödemesi gereken tutar

Assassin’s Creed Valhalla’nın Türkiye satış fiyatının Ultimate sürüm için 495 TL olduğunu belirtelim. Oyun severlerin karşısına 3 farklı sürüm ile çıkacak olan Assassin’s Creed Valhalla versiyonlarının diğer paketlerine de bakalım.

Assassin’s Creed Valhalla Standart Edition 269 TL

Assassin’s Creed Valhalla Gold Edition 449 TL

Assassin’s Creed Valhalla Ultimate Edition ise kısa süreliğine 539 TL yerine sadece 495 TL olarak oyun severlerin hizmetine sunuldu.

Ancak Türkçe oyun severlere bu konuda kötü bir haberimiz var. Assassin’s Creed Valhalla’nın tüm sürümleri içerisinde de Türkçe dil desteğinin bulunmadığını üzülerek söylemek istiyoruz.

Assassin’s Creed Valhalla hangi platformlarda karşımıza çıkacak?

PlayStaiton 5 serisi

Xbox X Serisi

PlayStation 4 serisi

Xbox One Serisi

Epic Games Store üzerinden satışa sunulacaktır.

Viking akıncısı olan Klan liderlerinin İngiltere’yi ele geçirmek için verecekleri amansız mücadele konu alınmaktadır. İşte merakla beklenen Assassin’s Creed Valhalla oyunu ve Türkiye Satış Fiyatı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu