Oyun

Playstation Bir Yenilik Daha Yaptı

Playstation Bir Yenilik Daha Yaptı

Ünlü oyun kategorisi olan playstation bir yenilik daha yaparak ilk 8k çözünürlüklü özelliğe sahip olan yeni oyununu piyasaya sürdü. Yeni oyun bomba gibi özelliklerle heyecan yaratacak. İlk playstation 5in 8k çözünürlüklü özelliklerine sahip olan yeni oyunu oyun severlerin beğenisine sunuldu. The touryust yeni bir çıkış yakaladı.

Oyun kurucuları adım adım ve aynı zamanda piksel piksel tasarlama yaparak piyasayı hareketlendirdi. Yaklaşık olarak iki yıl önce dalgalanma yaşayan playstation yeni oyunları ile gündemde yer aldı. Yeni piyasaya sunulan oyun ise oyun tutkunları tarafından beğeni ile karşılandı. Playstation store üzerinden yeni oyun cihazlara yüklenerek aktive olacak. 8k çözünürlüklü olan oyun kullanıcıya sunuldu.

8K Çözünürlüklü Oyun Piyasaya Sunuldu

Yeni oyun 8k çözünürlüklü olarak rahat bir şekilde oynanabilecek. Playstation 5 ne zaman yenilik yapacak diye merak edenlere sürpriz bir haber geldi. İlk 8k çözünürlüklü oynanabilecek olan yeni oyun çok kısa bir süre içerisinde piyasaya ve oyunculara sunuldu. 8k çözünürlüklü özelliklere sahip olan oyun the touryust ismi ile piyasaya sürüldü.

Oyunun içeriği incelendiğinde ise yeni bir sürüm olmadığı anlaşıldı. Bu oyun ilk defa 2019 yılında da piyasaya sürülmüştü. Ancak 8k çözünürlüklü değildi. Şimdi ise yeni bir güncelleme alarak 8k çözünürlüklü olarak oynanabilecek. Oyunla ilgili açıklamalar bu şekilde netlik kazanmış oldu. Piyasaya sürülen oyun play store üzerinden indirilebiliyor.

Macera ve Keşif Yapmayı Sevenler İçin The Touryust

Milyonlarca insan mobil cihazları ve oyunları severek takip ediyor. Macera ve keşif yapmayı sevenler içinse yeni bir oyun piyasaya çıktı. The touryust ismi verilen oyun playstation üzerinden oynanacak ve macera ve keşfi sevenler için yenilendi. Bu yeni oyun ilk bazda minacraft oyununu anımsatıyor.

Fakat 8k çözünürlüklü özellikte olan oyun farkını anında yansıtıyor. Çözünürlük seviyelerinde yaşanan artış nedeniyle oyunun kalitesi de direkt olarak artışa geçiyor. 8k çözünürlükte olan yeni oyun farklı bir atmosfer ve hava yaratıyor. Yeni oyun aynı zamanda playstation store’d üzerinden satın alınabiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu