Sosyal Medya

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır?

 

Günümüzde online yer bildirimi olarak kullanılan Swarm uygulaması hesap silme işlemini inceleyelim.

Gittiğimiz mekanlarda online yer bildirimi yapmak oldukça popülerdir. Bu online yer bildirimi Swarm uygulaması ise oldukça kullanışlı ve kolay bir uygulamadır.

Swarm Hesabı

İnsanların online platformda ve uygulamada online yer bildirimleri ve ya diğer adıyla check-in yapmaları oldukça popülerleşmiştir. Swarm uygulamasını Google Play Store ve ya App Store üzerinden indirebilir ve kurulumunu yapabilirsiniz. Telefonunuzdan rahatlıkla erotik hikayeler ve kolaylıkla kullanabileceğiniz bir yer bildirim uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki Swarm hesabının silme ve ya dondurma işlemleri nasıl yapılmaktadır?

Swarm Hesabı Silme

Öncelikle Swarm hesabı telefon uygulaması üzerinden kullanılmaktadır. Fakat Swarm hesabı silme işlemi telefon üzerinden gerçekleşmemektedir. Bunun için Swarm uygulamasının internet tarayıcısı sitesinden gerçekleşmelidir. Swarm uygulamasının internet tarayıcısında ki ismi ise Foursquare olarak bilinmektedir. Hesap silme işlemi için de bu siteye giriş yapmalısınız. Bu sayfaya girdikten sonra ayarlar bölümünden hesap silme sekmesine tıklayın. adana escort Daha sonra Swarm hesap bilgileriniz girdiğinizde karşınıza “Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” sorusu gelecektir. Bu soru için size en uygun cevabı verdikten sonra alt taraftaki butona yani “Delete Account” kısmına tıklayarak hesabınızı silebilirsiniz.

Swarm Hesabı Dondurma İşlemi

Swarm hesabınızı kullanmak istemiyorsanız ve ya memnun değilseniz Swarm hesabınızı dondurmak isteyebilirsiniz. Fakat bu seçenek ne yazık ki bulunmamaktadır. Swarm hesabı dondurma işlemi yapılamadığı için tek seçenek Swarm hesap silme işlemi olmaktadır. Eğer kullanmamakta ısrarcıysanız sadece uygulamayı silebilirsiniz. Fakat unutmamakta fayda var. Hesap uygulamanızı sildiğiniz halde insanlar sizin Swarm hesabınızı görmeye devam edeceklerdir. erotik hikayeler Buna dikkat ederek ister hesabını tamamen silebilirsiniz isterseniz de Swarm uygulama hesabınızı telefonunuzdan kaldırma işlemi yapabilirsiniz.

 

kaspersky satın al

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu