Oyun

POPMUNDO OYUNUNU KEŞFEDİN

POPMUNDO OYUNUNU KEŞFEDİN

 

Popmundo ismini duyanlar olmuştur ya da tanıdık bile gelmiyordur. Eğer ismini duyduysanız zaten halen oynuyorsunuzdur.

Evet, Popmundo, real time role playing game (gerçek zamanlı rol yapma oyunu) denilen oyunlardan biri.

Oyuna, elinde hayallerinden başka bir şey olmayan basit bir insan olarak başlarsınız.

İçinde İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir şeklinde Türk şehirlerinin de bulunduğu olduğu 49 şehirden bir tanesine yerleştikten sonra istediğiniz geçmişi ve adı seçebilirsiniz.

Ama hiç endişe etmeyin. Oyuna girdiğinizde sizi oyuna alıştıracak ve oyunu kavramanızı sağlayacak rehberler mevcut. Bu rehberleri tamamlayarak, oyunu daha iyi anlayabilir

ilerleyen zamanlarda yapmanız gerekenleri kolayca kavrayabilirsiniz.

 

Rehberlerinizi tamamladıktan sonra artık hazırsınız! Popmundo’da müzik kariyerinize başlamanız için 19 müzik türü vardır. Peggy Lee gibi bir caz efsanesi olmak…Hayır mı? Peki, Blues’in tohumlarını atan

Robert Johnson’ın izinden gitmek… Buda mı olmadı. Belkide, bir Rock N Roll efsanesi olmak size göre. Ama merak etmeyin. Bunlarda değilse;

Heavy Metal, Punk Rock, Elektronika, R&B, Hip Hop gibi türlerde vardır. Grubunuzu kurduktan sonra kendi şarkılarınızı besteleyebilir yada listeleri alt üst eden türünüzdeki grubun şarkılarını coverlayabilirsiniz.

Dünya turnenizi başlatıp adınızı popmundo dünyasının dört bir yanına duyurabilir, sizi seven hayranlarınızı çoğaltabilirsiniz. Hatta single ve albüm yaparak kariyerinizin basamaklarını tırmanmaya bir adım yaklaşabilirsiniz.

 

 

Yaşadığınız dönüm noktaları, size başarı kazandırır. Bazı başarılar kolayca elde edilir. Bazı başarılar ise sadece uçlarda yaşayan insanların harcıdır.

 

Altın Albüm – 500000 Kayıt Sattım: Yayınladığız albüm 500000 satış yaptığı zaman bu başarıyı alırsınız.

İlk Suçlumu Tutukladım: Bir polissiniz ve ilk suçlunuzu tutukladınız.

10.000 Kişiye Konser Verdim: 10.000 hayranınıza konser verdiğiniz zaman bu başarıyı alırsınız.

Popmundo dünyasında bunun gibi birçok başarı vardır.

Popmundo dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncular ile oynanmaktadır. Bir numaralı rock yıldızı olsa bile insan eninde sonunda hızlı yaşamaktan yorulup durulmayı tercih ediyor. Sizi oturduğunuz yerde oturmaya ikna edebilecek en iyi şeylerden biri de huzurlu bir yuva olabilir.

Evet, Popmundo dünyasında evlenebilir ve çocuk sahibi olabilirsiniz!

Popmundo’da bazı gerçek üstü eğlenceli ve başarı kovalayabileceğiniz aktivitelerde vardır.Stresinizi atmak ve birkaç başarıya kavuşmak için zombi ve hayalet avlamak Popmundo dünyasında güzel bir opsiyon.

Av tüfeğinizi, cephane sandığınızı ya da testerenizi kuşanın ve maceraya atılın!

 

Müzik kariyeri size göre değilse hiç merak etmeyin. Popmundo’da birçok meslek vardır. Bir doktor olup, insanları tedavi etmek yada özel bir ajans olup suçlulara göz açtırmamak isteyebilirsiniz.

Meslek olarak geçmese de Popmundo’da suçlular vardır. Dolandırıcılık, yankesicilik, araba hırsızlığı, kundakçılık gibi aklınıza gelen bütün kabahatları bu oyun platformunda gerçekleştirmek mümkündür.

Bu yüzden kiminle arkadaş olacağınıza ve yapım şirketinizin güvenirliğine dikkat edin. Yoksa bigün polisleri kapınızda görebilir, şimdiye kadar ki bütün emeklerinizi çöpe atabilirsiniz.

Popmundo, tam 25 dil aracılığıyla kullanıcılara sunulur. Türkçe de oyunun sahip olduğu ve daima aktif olarak çevrilen dillerden biridir.

Ben Jeff Montgomery (3394968), bu eşsiz dünyada grubumu kurdum. Şöhretin meşakkatli basamaklarını tırmanmaya başladım.

Siz müzik sever dostlarımızı da aramızda görmek isteriz. Oyuna başladığınızda beni aramaktan çekinmeyin. Yardım etmeyi seviyoruz.

Popmundo oynayabilmek için kaç para ödememiz gerek?

Hayır. Popmundo oynayabilmek için para vermenize gerek yok. Hemen kaydolun ve yeni hayatınıza doğru açılan yolda ilk adımı atmış olun!

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu