Oyun

EA’den Sevindiren Haber

EA’den Sevindiren Haber

Yüzüklerin Efendisi’nin Oyunu Geliyor! 

Yüzüklerin Efendisi, dünya çapında milyonlarca hayranı olan bir sineme ve edebiyat yapımıdır. Lord of the Rings serisi EA Sports tarafından sinema ve edebiyatın ardından oyun olarak sunuluyor. Efsanevi hikâyenin ve dünyanın oyun olarak oynanması birçok Yüzüklerin Efendisi hayranını heyecanlandırdı.

Yüzüklerin Efendisi: Heroes of Middle-earth, oyuncuların Orta Dünya’nın destansı hikayesini oyunda ilerledikçe deneyimlemelerini sağlayacak bir oyundur. Oyun, oyuncuların dünyayı keşfetmesine vekaranlık güçlerine karşı savaşmasına olanak tanıyan bir hikâye sunuyor. Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya Kahramanları, JRR Tolkien’in klasik fantezi romanı Yüzüklerin Efendisi dünyasında geçen yeni bir oyundur. Oyun hem oyun oynamayı sevenleri hem de Yüzüklerin Efendisi’nin film ve kitaplarını sevenleri hem meraklandırdı hem de fazlasıyla heyecanlandırdı.

Yüzüklerin Efendisi Oyununda Neler Olacak?

Yüzüklerin Efendisi’nin oyunun çıkacağı açıklandıktan sonra oyun severler tarafından sorular sorulmaya başlandı. Özellikle oyunun içerisinde neler olacağı ve neler yapılabileceği büyük bir merak konusu. Oyunun yapımcılığını üstlenen EA tarafından bu konuda bir açıklama yapıldı.

EA tarafından yapılan açıklamada oyunda öncelikle bir hikâye anlatımının olacağı belirtildi. Aynı zamanda The Lord of the Rings: Heros of the Middle-earth oyununda hem Yüzüklerin Efendisi hem de Hobbit evreninden birçok karakterin olacağı da belirtildi. Bunların yanı sıra şirket tarafından yapılan açıklamada derin koleksiyon sistemlerinin ve sıralı savaş sisteminin olacağı da ifade edildi. Oyuncuların Tolkien tarafından yaratılan dünyada ikonik hikayeleri yaşayacağı ve Orta Dünya’daki önemli düşmanlar ile savaşacakları söylendi.

Yüzüklerin Efendisi Ücretsiz Oynanabilir

The Lord of the Rings: Heroes of the Middle-earth ismi ile çıkacak olan oyun, mobil cihazlar için kullanıma sunulacak. Aynı zamanda kullanıcılar bu oyunu Android ve IOS cihazlarına ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama fırsatına sahip olacak. Ancak belirtmek gerekir ki oyun içerisinde bazı içeriklerin ücretli bir şekilde sunulacağı da biliniyor. Bu oyunun geliştirilme süreci, EA tarafından Capital Games stüdyosuna verildi. Stüdyo tarafından daha önce Star Wars: Galaxy of Heroes geliştirilmişti.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu