Oyun

Knight Online Şövalyelerine Müjde

 

Son dönemlerde PUBg ile birlikte rovaşta olan Battleroyal moduna ayak uydurmaya çalışan eski bir efsane piyasalara adım attı. Oyun içinde yeni bir mod olarak sunulacak Knight Royale oyuncularını şaşırtıyor.

Uzun süredir köklü bir değişiklik yapmayan Knight Online, Knight Royale isminde bir Battleroyal mod tasarlayıp oyuncularına bunu sundu piyasada şok etkisi yaratan bu etkinlik eski oyuncuların bazılarına bile oyunu yeniden indirmeleri için bir ışık oldu

Knight Online bu değişiklikte etkinliği nasıl uyguluyor bir de buna göz atalım;

Bu modu denemek için Knight online girdikten sonra günlük 2 defa olan bu etkinlik karşınıza geldiğin de katıl diyerek gireceksiniz.

Oyunda Battleroyal mantığı etkin durumda sizi basit birkaç eşya ile başlatıyor ve daha sonrasında yaratıkları öldürerek bir yandan da kapanan çemberin içinde kalmaya çalışarak eşyaları topluyorsunuz. Yani klasik bir Battleroyal oyun ile neredeyse aynı mantığa sahip eskilerin efsane bir oyununu görüyorsunuz.

Oyun Knight Online’ın Nereidth adası denilen bir adasından örnek alınarak tasarlanmış durumda 40 ve üstü oyuncunun bu haritada birbirleriyle savaşması etraftaki yaratıkları kesmesi aynı zamanda çemberde kalması gerekmekte.

Knight Online’ın bu etkinliği oyuncularına farklı bir tat yaşatırken eski oyuncuların da ‘’bu oyuna ne olmuş?’’  demesine sebep oluyor hatta bazıları bir göz atmak için yeniden indiriyor ve giriyor bakalım Knight Online’ın bu etkinliği kendinden söz ettirebilecek mi?

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları