Oyun

Marvel Snap

Marvel Snap

Marvel Snap Geliyor! 150’den Fazla Kart İçeren Marvel Oyunu Geliyor

Marvel, dünya çapında milyonlarca hayrana sahiptir. Marvel tarafından yakın zamanda yapılan bir duyuru özellikle oyun dünyasında büyük bir heyecan uyandırdı. Çünkü Marvel tarafından Heartstone benzeri bir kart oyunun yapılacağı açıklandı. Geliştirilen bu yeni oyunda Marvel evreninden çok sayıda karakterin bu oyunda yer alacağı da yapılan duyuruda belirtildi.

Marvel evreni, tahmin edilemeyecek kadar geniş. Yıllardır işlenen bu evren, sayısız karaktere ve olaya ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda günümüzde bu geniş kapsamlı dünyanın çok sayıda hayranı da bulunuyor. Geçen günlerde yapılan bir açıklama ile Marvel tarafından She Hulk: Attorney At Low isimli bir dizinin geleceği duyuruldu ve fragman yayınlandı. Fragmanın ardından kötü eleştiriler alan Marvel, bu sefer hayranları sevindirecek bir haber ile öne çıktı. Bu ise eleştirilerin aksine merak uyandıran oyun duyurusu oldu.

Marvel’ın Yeni Oyun Duyurusu Heyecan Uyandırdı

Marvel tarafından yapılan açıklamada bildirilen yeni oyun hem Marvel yapımlarını sevenler hem de oyun severler tarafından heyecan ile karşılandı. Marvel’ın yeni oyun duyurusu oyun camiasında büyük heyecan yarattı. Marvel Sinematik Evreni, tarihin en başarılı serilerinden biridir ve şimdi kart oyunu olarak da geliyor!

Marvel evrenini konu edinen çok sayıda farklı oyun mevcut. Ancak bu oyunlar şimdiye kadar büyük bir ilgi topladı denemez. Buna karşın dünyada büyük ilgi uyandıran Heartstone benzeri bir oyun olarak piyasaya çıkacak olan kart oyunu ilgi uyandırdı. Bu yeni kart oyunun adı ise Marven Snap olacak. Büyük oyuncu kitlesine sahip olan Heartstone benzeri bir oyun olarak piyasaya çıkacak.

Marvel Snap’e Dair Bilinenler

Marvel Snap, eski Heartstone geliştiricileri tarafından oluşturuluyor. Bu kapsamda da Heartstone ile olan benzerliği de mantıklı oluyor. Aynı zamanda bu oyunda birçok sevilen Marvel karakterinin farklı hallerini görme fırsatı oluyor. Oyunda maçlar yaklaşık 3 dakika kadar sürüyor. Kısa sürede zevkli maçlar oynama imkânı, oyuncuların sıkılmadan uzun süre oynamasına fırsat verecek gibi duruyor. Oyun ilk çıktığında 150’den fazla kart olacağı tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu