Oyun

PUBg’den Keskin Nişancılara Müjde

 

Player Unkown’s Battlegrounds’un yapımcıları büyük bir değişikliğe gidiyor. Pubg’nin en önemli zırh aparatı sayılabilecek olan kasklar arasında en yüksek seviye, artık uçakların attığı kırmızı kutulardan çıkacak. Haritanın herhangi bir yerinde eskisi gibi 3. Seviye kasklar (spetsnaz kaskı) çıkmayacak.

Bluehole’a oyunun gidişatını değiştirmek ya da keskin nişancıları sevindirmek adına yaptığı bu değişimi, önümüzdeki günlerde güncellemeyle sunacak.

Oyun alanından bulunan Karabiner 98 kurz’un 3. Seviye kask haricinde 1 ve 2. Seviyeleri delebildiğini biliyoruz. Artık 3. Seviye kask bulunamayacağı için bu eski keskin nişancı tüfeği de önem kazanacak ve oyun keskin nişancılar için ayrı bir keyif haline gelecek.

Artic Warfare Magnum(AWM) Pubg’de 3. Seviye kasklı bir adamı tek bir vuruşla öldürebildiği için çok değerliydi çünkü 3. Seviye kasklar rahatlıkla bulunabiliyordu, bu yeni gelecek olan güncellemeyle önemini kaybederken M24 ve Karabiner 98 Kurz önem kazanacak çünkü 1. Ve 2. Seviye kaskların önem kazandığı önümüzdeki güncellemede sıralama şöyle olacağa benziyor;

1.M24 Kurma kollu silahlar arasında oyunda en hızlısı olmasıyla ünlü dengeli ve kırmızı kutudan çıkan bir silah.

  1. karabiner 98 Kurz yani haritada rahatlıkla bulunabilen bir tüfek.

Bu iki tüfekte 1. Ve 2. Seviye kasklıları tek atışta indirebildiği için hızla önem kazanacak, Pubg bu yeni yaptığı güncellemeden memnun kalacak gibi ama oyuncular için aynı şeyi söylebilir miyiz?

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu