Oyun

EA’den Haber Var

Electronic Arts’ın muazzam bir patlamayla oyuncuların gönlüne giren oyunu battlefield için aylık güncellemeleri getirmeyeceğini duyuruldu.

Battlefield 1. Dünya savaşını konu alan birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncuların Osmanlı, İngiliz, Fransız, Rus, Alman, Avusturya-Macaristan’ı seçmesinin yanı sıra İtalya da oyunda bulunmaktadır.

Oyun böyle bir içerikle çıktığı için oyuncu dünyası bu oyunu tatmak ve denemek için akın etti ve EA Games’de bunun hakkını vermek için gün ve gün uğraştı. Her ay güncellemeler getirdi, yeni haritalar ve yeni görevler ekledi. Bunun sonucunda oyunu gerçekten güzel bir noktaya getirdiler hala da çabaları sürüyor fakat artık aylık güncellemelerin gelmeyeceği belirtildi.

Bu da oyuncuların sevinmesine sebep oldu çünkü kimse her ay gelen güncellemelerle oyun keyfinin bozulmasını istemiyordu.

Battlefield FPS oyun türünde ilklere imza atarak büyük başarılar yakalamıştı. Bu başarıları da tabi ki arkasında ki muazzam ekibe borçluydu. Her ay bir evi bakımdan geçirircesine oyunlarına önem verdiler ve yenilikler getirdiler. Artık oyunu yeterince iyi yaptıklarına inanan EA Games aylık güncellemeleri durduruyor.

Bu şimdilik oyuncuların tepkisine maruz kalmasa da ileri de oyuncular bunlardan şikayetçi olacak mı göreceğiz.

Battlefield ve EA Games kendilerinden emin bir şekilde yollarına devam ediyorlar artık her şeyi oyuncuların ellerine bıraktılar bundan sonra oyun oyuncuların sevmesi veya onu bırakmasıyla sonlanacak. Bakalım bu güncellemelerin durması ileride Battlefield 1 için bir sorun mu olacak yoksa tamamlandığının bir kanıtı mı?

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu