Oyun

Half-Life 1.4 güncellemesi yayınlandı

 

Çocukluk yıllarımızın en çok sevilen oyunları listesinde ilk sırada yer alan Half-Life’in yeni versiyonu ile tekrar oyun severlerin karşısına gelmesi beraberinde birçok yeniliğin bizlere sunulmasına neden oldu. Özelikle de yapımcı firma Valve’nin piyasaya sürdüğü bu oyun ile ilgili olarak merak ettiğiniz yeni güncellemelere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Valve firmasından yeni Half-Life

Oyun sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Valve’nin geçtiğimiz aylarda karşımıza çıkarttığı eski ancak yeni sürüm oyunu olan Half-Life’nin özellikle yeni versiyonunda yer alan özellikler oyun severler tarafından son derece beğenildi. Ancak oyunu oyun severlerin hizmetine sunmasından hemen sonra birçok sorunun gün yüzüne çıkması oyun severlerin canının sıkılmasına neden olmuştu. Bu konuda kolları erkenden sıvayan yapımcı firma yeni güncellemesi ile oyunda yer alan eksikliklerin giderilmesini de sağlamış oldu.

Oyun içerisinde yaşanan çökmeler

Half-Life yeni versiyonunda en rahatsız edici durumun oyun içerisinde meydana gelen çökmelerdi. Firmanın bu konuda yapmış olduğu yeni güncellemesi ile birlikte oyunda yer alan çökmelerin önüne geçme başarısı gösterdiğini sizlere belirtelim. Aynı zamanda eklenti yönteminde meydana gelen sıkıntılarda bu güncelleme ile giderilme fırsatını yakalamış oldu.

Aynı zamanda oyunda yer alan dil seçenekleri arasına 6 farklı dilin daha eklenmesi ile oyun severlerin bu oyunu rahatlıkla oynama şansının sunulduğunu belirtelim.

Kaydetme özelliği de getirildi

Half-Life yeni versiyonunda aslında en çok şikayet edilen konuların başında gelen oyundan çıkarken kaydetme özelliğinin aktif olarak kullanılmıyor olmasıydı. Bu gelen güncelleme ile birlikte oyun yapımcılarının bu özellikte meydana gelen sorunun da giderildiğini açıkladığını belirtelim.

Son gelen güncelleme ile birçok sorunun Valve firması tarafından giderildiğini ve artık yeni versiyon Half-Life’i gönül rahatlığı ile oynama şansınızın olduğunu da belirtelim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu