Oyun

Skate 3 oyunu geliştirilme aşamasında

Skate 3 oyunu geliştirilme aşamasında

 

Spor oyunları kategorisinde karşımıza çıkan Skate 3 hakkında yeni güncellemelerin gelecek olması oyuna olan ilginin biraz daha artmasını sağladı. Özellikle de dünyanın en başarılı kaykay sporcularından olan Jason Dİll’in de oyunda yer alacak olmasından sonra bakalım oyunun geliştirilme aşamasında ne gibi sürprizler bizleri beklemektedir.

Jason Dİll 10 ay önce EA yetkilileri ile görüşmüş

Skate 3 oyunun yapımcı firması olan EA’nın özellikle bundan 10 ay öncesinde dünyanın en ünlü kaykay sporcusu olan Jason Dill ile bir görüşme gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Özellikle dünyanın en çok oynanan kaykay oyunları listesinde ilk sırada yer alan Skate 3’ün geçtiğimiz günlerde EA’nın resmi sayfası üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar yorum yağmuruna tutulmuştu. Birçok kullanıcının Skate 4 hakkında yakın zamanda çıkması konusunda ki ısrarına net bir cevap vermeyen firmanın Skate 4 içinde çalışma yapması muhtemel senaryolar arasında yer almaktadır.

Hatta gelen yorumlardan birçoğunun da Skate 3 mobil versiyonu dışında PC ve oyun konsolları içinde gelmesidir. Bu yönde ne gibi adımlar atacağı merak konusu olan yapımcı firma EA’nin yakın zamanda bir açıklama yapması bekleniyor.

İlk olarak 1999 yılları ile 2015 yılları arasında Skate  serisi olarak ortaya çıkan bu oyun için yeni bir serinin artık kaçınılmaz son olduğu tahmin edilmektedir. Skate 3 için güncellemelerine devam eden EA firmasının bu güncellemeler ile hazır olduktan sonra oyunu, oyun severlerin hizmetine sunduktan sonra ne gibi yorumlar alacak bekleyip göreceğiz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları