Oyun

Doom Oyununun Yeni Özelliği

Doom Oyununun Yeni Özelliği

 

Uzun yıllardır oyun piyasasında bulunan ve oldukça popüler olan Doom oyunu yeni bir yöntem keşfiyle oyun severleri memnun etti. Bilgisayar ve akıllı cep telefonlarından oynanması mümkün olan Doom oyunu artık sosyal medya platformundan da oynanabilecek. ID Software kuruluşunun hizmete sunduğu Doom oyununa geçen yılda birkaç özellik eklenmişti.  İphone işletim sistemi ve Android işletim sistemlerini destekleyen cep telefonlarından da oynanabilen Doom oyunu bu işletim sistemlerinde 120 Hz ve 16: 9 özelliklerini geçen sene faaliyete geçirmişti.

Sosyal Medya’ dan Komutla Oynanacak
sex hikaye
30 yıldır oyunse verlerin hizmetine sunulan Doom oyunu akıllı cep telefonlarında da oynanabiliyordu. Bazı eklentilerin ilavesiyle daha konforlu bir oyun seçeneğine kavuşan oyun severlere bir müjde daha geldi. Sosyal Medya’nın en aktif uygulamalarından olan Twitter üzerinden de Doom oyunu oynanabilecek.  Yeni bir özellik olarak kullanıcılara sunulan Twitter üzerinden tweet atılarak oyun oynama imkanı oyun severlerin beğeneceği türden bir gelişme oldu.

Tweet2Doom adlı uygulama ile insan etkileşimi olmadan sadece yeni bir tweet atarak Doom oyunu oynamak artık mümkündür. Bilgisayarınızdan ya da Akıllı cep telefonlarından tuş yada mouse hareketiyle oynanan Doom oyunu artık sadece bir tweet atılarak oynanabilecektir. Tweet2Doom bot uygulaması üzerinden yazılan bir tweet ile oyuna dahil olmuş olacaksınız. Oyun severleri memnun eden yeni uygulama oyun hakimiyeti içinde artı bir özellik olarak lanse edilebilecektir.
seks hikaye

Doom Oyunu Bir Komut Uzağınızda 

Twitter uygulamasında yer alan bot’lar birçok kullanıcı için çoğu zaman kurtarıcı olmuştur. Kişilere gerek kalmadan kendi kendine paylaşımlar yapabilen bot’lar; yeni Doom oyun özelliği içinde avantaj sağlamış oldu. Doom oyunu için istediğiniz hamleleri Doom bot’u üzerinden yazmanızın yeterli olduğu ve başka bir müdahaleye gerek olmadığı oyun kontrolü için oldukça önemli bir adım olmuştur.

Tweet2Doom bot’u üzerinden verilen hamleyi algılayan ve ona göre hareket eden algoritma; kullanıcıya da oyun ile ilgili neler yapıldığını ve nasıl ilerlediği ile ilgili bir video gönderimi yapmaktadır. Oyun severlerin sadece yazdığı komutlar ile çalışan Doom bot uygulaması el kontrolü gerektirmediği için oldukça pratik bir şekilde oyunda ilerlemenin yolunu açacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu