Oyun

The Last of Us: Part II nefeslerinizi kesecek

 

Sony firmasının dün yapmış olduğu tanıtım ile uzun zamandır merakla beklenen The Last of Us Part II oyunun 24 dakikalık oynanış videosu oyun severlerle buluştu.  Özellikle oyun hakkında daha önce kısa videolar paylaşan firmanın bu sefer State of Play etkinliği içerisinde 24 dakikalık oyun videosunu paylaşması şimdiden en çok merak edilen oyunlar listesinde bu oyunun yer almasına neden oldu.

Son derece başarılı

Oyunun 24 dakikalık videosunun çok kısa süre içerisinde binlerce yorum alması ve yorumların oyunun gerçekten son derece başarılı olduğunu göstermesi oyunun çıktıktan sonra ne kadar büyük bir başarı yakalayacağının aslında en büyük göstergesi gibi duruyor.

Büyük gün 19 Haziran

The Last of Us Part II oyunun 19 Haziran tarihinde oyuncular ile buluşacak olmasından dolayı da sizler bu oyun ile ilgili olarak biraz daha beklemek zorunda kalacaksınız. Efektleri ve grafikleri son derece başarılı olan The Last of Us Part II oyunu çıktıktan sonra gelişmeleri buradan sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Oyunun baş karakteri olan Ellie’nin militanlardan kurtulmak için bir alanda yüzdüğü görüntülerin paylaşıldığı oyun içerisinde özellikle baş kahramanımızın düşmanları alt etmek adına amansız bir mücadele verdiğini görüyoruz. İlk oyuna göre bu oyun içerisinde karakterin güçlendirilmesi konusundan da çok çarpıcı gelişmeleri yansıtan oyun yapımcıları bu sayede de dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterecek gibi duruyor.

Yakın dövüş grafiklerinde ve silah kullanma becerilerinde karakter üzerinde iyileştirmeler yapan firmanın özellikle de oyun içerisinde kullandığı müzik efektlerinin de son derece başarılı olduğunu görüyoruz.

Türkçe Dil desteği

Oyunun ülkemizde yer alan oyun severler tarafından da oldukça yakından takip edilmesinin nedenleri arasında oyunda yer alan Türkçe Dil Desteğinin de aktif olarak bulunmasıdır. Genellikle başarılı oyunların birçoğunda bulunmayan Türkçe dil desteği sayesinde The Last of Us Part II oyununu oynarken sizlerde büyük zevk alacaksınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu