Oyun

En Çok Tercih Edilen Mobil Oyunlar

En Çok Tercih Edilen Mobil Oyunlar

 

Akıllı telefonlar meydana çıktığından beri android telefon üzerinden çeşitli oyunlar indirerek gün içerisinde stres atmak için oyun oynayabilirsiniz. Telefonların bu kadar sık yaygınlaşmasına karşı herkesin eğlence tarzını yansıtan oyunlarda mevcuttur. Gerek savaş oyunları, gerek kelime oyunları, gerek zekâ oyunları gibi birçok kategori söz konusudur. Sizlerde telefon üzerinden mobil uygulamaları indirerek vakit bulduğunuz zamanlarda bu oyunları oynayabilirsiniz. Akıllı telefonun uygulamalar kısmından ücretsiz oyunlara ulaşarak oyunları telefonunuza indirebilirsiniz. Dilerseniz ücretli oyunlar içinde bir miktar ücret ödemesi yaparak bu oyunlara da ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen mobil oyunlar şu şekildedir;

 

Pubg Mobile

Pubg son dönemlerde en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. Büyük küçük demeden herkes bu oyunu oynuyor ve oyundan da zevk alıyor. Android ve ücretsiz oyunlar arasında ilk sırada yer alan bu oyunu dilerseniz birkaç kişi ile birlikte de oynayabilirsiniz. Pubg oyun konusu kısaca paraşütle bir noktaya atlayarak hiçbir teçhizatınız olmayan bir adada silah ve benzeri teçhizatları toplayarak rakip kişileri öldürüyorsunuz. Ancak ada zaman geçtikçe daralıyor. Birkaç kişi ile birlikte oynanan bir oyun olmasından dolayı dilerseniz sesli bir şekilde de oynayarak arkadaşlarınız ile oyun esnasında haberleşebilirsiniz.

 

Rally Racing

Hız tutkunları ve araba oyunu aşığı olanların indirdiği bir oyun olan ve oyunu oynamaya başladığınız zaman elinizden bırakamayacağınız kadar zevkli ve eğlencelidir. Her yaştan kişiler için uygundur. Bitiş çizgisine ulaşmak için çeşitli dağ, tepe, çamurdan geçiyor ve rakiplerinize fark atmaya çalışıyorsunuz. Heyecanlı ve atraksiyonu yüksek olan bu oyunu stres atmak için kullanabilirsiniz.

 

Fallout Shelter

2015 yılından bugüne dek varlığını korumayı başaran bu oyun en çok oynanan oyunlar arasındadır. android bir oyun olan Fallout Shelter bir sığınak oyunu olarak adlandırılabilir. Kendi sığınağınızı dışarıdan gelen saldırılara karşı korumak için kaynaklarınızı bulup en iyi şekilde koruma kalkanı oluşturmanız gerekir. Bu oyun içerisinde silah, giysi bulmanız gerekir. Sığınakta yaşayan tüm sakinlerinize aynı zamanda işte bulmanız gerekir. Düşünce yapınızı geliştiren bu oyunu akıllı telefonunuza indirerek oynayabilirsiniz.

 

Zombi Avlama Oyunu

Zombi avlama oyunu bugüne dek oynayacağınız en iyi oyundur. Aynı zamanda ödül alan bir android oyundur. Dilerseniz çevrimiçi olarak çoklu bir şekilde de arkadaş çevreniz ile birlikte oynayabilirsiniz. Özel görevler alabileceğiniz, birçok eşsiz silah bulmaya çabalayacağınız bir oyundur. New York’un eşsiz sokaklarında dolaşan zombileri kimin ortaya çıkardığını ve yaşayan bu ölülerin ne şekilde türediğini çözerek bu oyunu oynayabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve sizin tarzınıza, eğlence anlayışınıza uyan oyunları bularak oynayabilirsiniz. Bazı oyunlar dikkat dağınıklığınızı ortadan kaldırdığı gibi gün içerisinde ki stresinize de iyi gelerek daha rahat olmanıza olanak sağlar. Sizlerde anroid telefonlarınızdan bu oyunları indirerek oynayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu