Oyun

Call of the Sea Oyun Fragmanı Yayınlandı

Call of the Sea Oyun Fragmanı Yayınlandı

 

1930’lu yıllarda yaşamayın Norah isimli bir kadının hayat hikayesini konu alan Call of the Sea oyununu oynarken mazide gezintiye çıkmış gibi hissedeceksiniz. Özellikle de oyunun ilk fragmanın yayınlanması ile birlikte kısa süre içerisinde yüzbinlerce izlenen Call of the Sea oyunu hakkında merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmak istiyoruz.

Macera oyunu Call of the Sea

Teknolojik olarak gelişmelerin baş döndürücü derece hızlı yaşandığı şu günlerde oyun firmalarının piyasalara çıkarttığı oyunlara yetişemiyoruz. Özellikle de son zamanlarda çıkan oyunların grafik bakımından üst düzey olması oyun severlerin hangi oyunları oynayacakları konusunda kafalarının karışmasına neden oluyor. İşte Call of the Sea oyunu da tam da bu tarz bir oyun olarak dikkat çekmektedir.
Tamamen bağımsız bir oyun geliştirici firma tarafından yapılan bu oyunun halen yapım aşamasının devam ettiğini belirtelim. Ancak Call of the Sea oyunu ile ilgili fragmanı paylaşarak bu konuda oyun severlerin dikkatini çekme başarısı gösteren oyunun özellikle de grafikleri ile son derece başarılı olduğunu belirtelim.

Call of the Sea Oyununun Konusu

1930’lı yıllar yaşayan Norah isimli bir kadının gizemli hayat hikayesini konu alan Call of the Sea’de Norah’ın kaybolan kocasının peşinden gittiğini belirtelim. Özellikle de kocasını ararken bir yandan da karşısına çıkan engelleri aşmak ile mücadele edecek olan oyunun oyun severlere farklı bir tarz yaşatacağını belirtelim.

Oyunun korku, macera tadında bir oyun olduğunu ancak oyunu oynarken karşınıza çıkan engelleri aşmak için sizlere sunulan bulmaca oyunlarını da oynarken son derece büyük bir haz alacaksınız. Paylaşılan fragman ile dikkatleri üzerine çeken Call of the Sea oyunun özelikle Steam üzerinde sistem gereksinimlerinin de geliştirici firma tarafından açıklandığını belirtelim.

Call of the Sea Sistem Gereksinimleri

16 GB RAM ve toplamda 20 GB boş alanınızın olacak olması oyunu oynamak için yeterli olacak gibi duruyor. Ancak AMD Ryzen 7 1700 işlemcinizin de bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda Ekran kartı olarak da en az GTX 1660Ti ekran kartınızın bulunması oyunu oynamak için yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu