Oyun

Call of Duty Black Ops Cold War serinin en iyisi çıktı

Dünyanın en çok tercih edilen oyunları listesinde ilk sırada bulunan Call of Duty Balck Ops Cold War’ın özellikle en son serisi olan Call of Duty Balck Ops Cold War bugüne bu seride en çok indirilen oyunlar arasında ilk sırada alma başarısını gösterdi.

Seride yer alan en başarılı oyun

Bugüne kadar birçok serisi bulunan Call of Duty’nin özellikle en son çıkan oyunu olan Call of Duty Balck Ops Cold War’ın bugüne kadar en başarılı satış rakamlarına ulaştığını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Video oyun sektörünün en başarılı firmaları arasında yer alan Activision’un açıkladığı rakamlara göre bugüne kadar çıkan diğer serilere açık ara fark attığını belirtmek istiyoruz.

Özellikle de ülkemiz de son derece büyük beğeni toplayan bu oyunun ülkemizde bu kadar başarılı olmasının nedenleri arasında Türkiye’den de kesitlerin yer almasından kaynaklı olduğunu belirtelim. Oyuncuların Türkiye’den kesitler olan bu oyuna diğer oyunlardan daha fazla ilgi göstermesi bence ülkemiz adına bu kadar başarılı olması nedenleri arasında gösterilebilir.

Bu kadar başarı yakalayan Call of Duty Balck Ops Cold War oyunun yapımcılarının bu satış rakamlarından sonra oyun severlere oyun içerisinde yer alan ücretli olan içerikler konusunda zaman zaman ücretsiz bir şekilde hizmet sunacaklarını açıklaması oyun severlerin dikkatini çekme başarısını gösterdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu