Telefon ve Tabletler

Android Şaka Uygulamaları

 

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş Linux tabanlı mobil işletim sistemidir. Şaka, karşındaki kişileri güldürmek için söylenen söz ya da yapılan harekettir. Akıllı telefonlar hayatımızın her alanında yer alıyor. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve akrabalarınızla eğlenebilirsiniz. Hoşça vakit geçirip gülmek sizin de hakkınız. Android şaka uygulamalarını kullanarak eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Fake Chat Maker

Uygulamanın ekran yüzü WhatsApp’a benzer. Sahte profil, arama, durum, emoji, sohbetin her iki kısmını kontrol etme, resim, video, ses ve ekran görüntüsü alma gibi zengin özellikleri vardır. Arkadaşlarınızı kandırabileceğiniz sahte sohbet uygulamasıdır. Sahte profil oluşturup, ünlü bir kişiyle sohbet etmiş gibi göstererek arkadaşlarınızı ve ailenizden birini kandırarak hoş vakit geçirebilirsiniz.

Lie Detector Face Simulator Prank

Yalan dedektörü ve yüz simülatörü uygulamasıdır. Sonuçları gizli bir şekilde kontrol edip, konuşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ya da aileniz bir şey söylediyse, bu söylediğiniz yalan diyebilirsiniz. İnanmıyorsanız gelin, uygulamada test edelim diyerek, eğlenebilirsiniz.

Şaka yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafını çekip, uygulamaya yükleyin. Başlat butonuna basarak soru sorun. Doğru veya yalan söyleyip söylemediğini, ses butonuna basarak kontrol edebilirsiniz.

Kırık Ekran Joke

Telefonumun ekranı kırıldı diye anlık olarak gösterebileceğiniz şaka uygulamasıdır. Duvar kağıdı, efekt sesi, dokunarak ve sallayarak ekranı kırma özellikleri vardır. Uygulamayı yükleyin ve çalıştırın. Ekrana dokunduğunuzda yüksek bir kırılma sesi duyulur. Efekt sayesinde ekran kırık gibi gözükür ve cihazınıza kesinlikle zarar vermez.

Stun Gun Simulator

Akıllı telefonunuzu bir dokunuş ile elektro şok cihazına döndürebilirsiniz. Uygulama elektro şok cihazının ışıklarını ve seslerini taklit eder. Kişilere hiçbir şekilde zarar vermez. El feneri olarak da kullanabileceğiniz uygulamanın ışık ve titreşim ayarlarını aktif ya da pasif yapabilirsiniz.

Sahte Arama

İstediğiniz bir aramayı gerçek arama gibi gösterebileceğiniz uygulamadır. Uygulamayı yükledikten sonra arayan kişinin adını, numarasını ve arama zamanını ayarlayabilirsiniz. Ses özelliğini kullanarak konuşmayı not edebilir ve zil sesini seçebilirsiniz. Arama geldiğinde arayanın adı, numarası ve resmini görebilirsiniz. Aramayı açabilir ya da kapatabilirsiniz. Görüşme aynı gerçek telefon görüşmesi gibi olur.

Ses Değiştirici

Sesini kaydedip efekt uygulayarak, sesinizi değiştirebilirsiniz. Basit ara yüzü ve kullanım kolaylığı ile komik sesler oluşturabilirsiniz. Ses kaydı yapma, ekleme, efekt, düzenleme özellikleri var. Kayıt edip düzenlediğiniz sesi sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ghost İn Photo Prank – Ghost Stickers

Beş farklı hayalet moduyla arkadaşlarınızı korkutarak eğlenebilirsiniz. Hayaletleri çektiğiniz fotoğraflara, kameraya, fotoğraftaki kişileri, fotoğraf çerçevesi ve kendinizi fotoğrafa ekleyebileceğiniz birçok arka planı kullanarak eğlenceli, korku dolu komik dakikalar yaşayabilirsiniz.

Hair Clipper Prank

Telefonunuzu saç kesme makinesine dönüştürebileceğiniz uygulamadır. Ses, titreme ve müzik ayarlarını özelleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın arkasına geçerek, uygulamayı açın ve saçını kestiğini söyleyin. Arkadaşınız böylece korkacak ama saçı kesilmeyecek. Çünkü bu bir şaka uygulamasıdır.

Fight Photo Editor

Eşek şakası yapmak istiyorsanız, bu uygulama tam size göredir. 100’den fazla yaralanma ve dövüş efektleri, boyut değiştirme, FX filtreleri, metin ekleme, parlaklık, kontrast, sıcaklık, gölge, doygunluk özellikleri vardır.

Fotoğraf editörü ile kanlı, yaralı, çürük efektleri ekleyerek korkunç ve komik dakikalar yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, fotoğraf çekmek ya da galeriden fotoğraf yükleyip, efektleri uygulamaktır. Yaptığınız çalışmaları sosyal medya ya da mesajlaşma uygulamalarını kullanarak aileniz ve arkadaşlarınızla gaziantep escort paylaşabilirsiniz.

coreldraw satın al

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu