Telefon ve Tabletler

İphone Sürükle Bırak Özelliği Nasıl İşleme Alınır?

İphone Sürükle Bırak Özelliği Nasıl İşleme Alınır?

Android ve İos cihaz kategorisinde popüler bir ürün olan İphone marka cihazlarda çok sayıda önemli özellikler yer alıyor. İos 15 İphone sürükle bırak özelliği nasıl kullanılır ve nasıl işleme alınır sorularına yanıt arıyorsanız yazımız içeriğini inceleyebilirsiniz. İos 15 uygulaması ile birlikte android cihazlara faydalı olabilecek çok sayıda yeni etkin özellikler eklendi. Bu yenilik ve özellikler ile ilgili çok sayıda video paylaşımı yapılsa da metinler çok daha basit bir şekilde tolere ediliyor. Cihazlar için güncellenen bu yeni özellik çok sayıda işlemin pratik bir şekilde yapılmasına olanak tanıyacak. İphone cihazlar bu özellik sayesinde daha rahat bir şekilde kullanılacak.

Çek Sürükle Bırak Özelliği İphone Cihazlara Uyarlandı
forum bahis
Önceki sürümde yer alan İpad cihazlarda çek sürükle bırak özelliği farklı pencereler üzerinden aktive ediliyordu. Ancak İOS 15 le birlikte yenilenen özellikle birlikte bu işlemler tek bir ekran üzerinden basit bir şekilde yapılabilecek. Yeni eklenen ve aynı zamanda güncelleme yaşayan bu özellik hakkında çok sayıda video görüntüleri mevcut olsa da birkaç basit adımda bu özellik kullanılabiliyor. İphone cihazlara yeni eklenen sürükle bırak özelliği çok kolay bir şekilde kullanılacak ve cihaz sahiplerinin işine yarayacak. İphone cihaz kullanımı yapan bütün bireyler bu özellik hakkında araştırmada bulunurken bu yeni özelliğin nasıl kullanılacağını da merak ediyor.

Sürükle Bırak Özelliği İphone Cihazlarda

Bir web sayfası üzerinde yer alan fotoğraf ya da görseller yüklenmek ya da indirilmek istendiğinde ise birkaç basit adımda bu işlem yapılabiliyor. Sürükle bırak özelliğine bu kapsamda bir örnek verilmesi gerektiğinde web sayfasında yer alan bir ya da iki adet fotoğrafı sürükle ve bırak özelliği kullanılarak cihazlara transfer etmek mümkün oluyor. Fotoğraf ya da görsel seçilip aynı zamanda diğer bir parmak ile sayfa üzerinde yer alan fotoğraflara dokunmak ta mümkün olacak. Yeni özellik sayesinde bu işlemler çok daha kolay bir şekilde yapılabilecek. Yeni eklenen sürükle bırak özelliği İphone cihazlar üzerinde bu şekilde kullanılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu