Teknoloji

Yeni Trend Kablosuz Ses Özellikli Akıllı Gözlükler

 

 

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer bugün ilk gözlük ürünü olan Razer Anzu Akıllı Gözlükleri piyasaya sundu.

 

Razer Anzu, benzersiz bir giyilebilir cihaz için % 35 mavi ışık filtreleme lensleri, % 99 UVA / UVB koruyucu polarize güneş gözlükleri, dokunmatik kontroller ve açık kulak sesinin değerli korumasını bir araya getiriyor.

 

Razer Anzu, evden çalışma deneyimini sorunsuz bir şekilde geliştiriyor ve dijital eğlenceyi, açık hava etkinliklerini tarzınızı göstermek için başka bir fırsat haline getiriyor.

 

Açık kulak kablosuz sesi ve Razer’in düşük gecikmeli Bluetooth teknolojisinin kullanımı, tüketicilere iş-oyun yaşam tarzlarının keyfini çıkarmaları için daha fazla rahatlık sunuyor.

 

48 gr’dan daha hafif ve ergonomik tasarım, özellikle evden çalışma seansları sırasında uzun süreli kullanım için rahat bir oturuş sağlıyor. Razer Anzu, kolay saklama amaçlı dayanıklı ve esnek çerçeve menteşelerini süsleyen ince markalı iki boyutta şık dikdörtgen veya yuvarlak çerçeve tasarımlarında satışa sunulacak.

 

Gözlerinizi şık bir şekilde koruyun

 

Tüketiciler hem iş hem de eğlence için mobil cihazları, dizüstü bilgisayarları ve bilgisayar ekranlarını kullanarak sayısız saatler harcıyor. Bu da gözlerini mavi ışığa maruz bırakıyor.

 

Razer Anzu, dijital cihazların ve güneşin zararlı ışığını filtrelemek için hepsi bir arada bir çözüm sunuyor. Sınıfının en iyisi paket, ekran parlamasından korunmak için önceden yüklenmiş % 35 mavi ışık filtreleme lensleriyle tamamlanıyor ve dijital göz yorgunluğunu azaltıyor. Böylece eğlence veya çalışmanın tadını çıkarırken gözlerin dinç ve odaklanmış hissetmesini sağlıyor.

 

Dış mekan etkinlikleri için, gözleri UVA / UVB ışınlarının % 99’undan korumak için perakende paketine yedek polarize lensler dahil edilmiş.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu