Teknoloji

ASUS Yeni Nesil ExpertBook B9’u Piyasaya Sürüyor

ASUS, dünyanın en hafif 14 inç dizüstü bilgisayarı olan 2020 Red Dot Tasarım Ödüllü mobil güç merkezinin yeni nesli ExpertBook B9’u duyurdu.

En yeni ExpertBook B9 modelleri, önceki neslin tüm güçlü özelliklerini miras alıyor. Ciddi performans ve görsel mükemmellik için yerleşik Intel Iris Xe grafiklere sahip en yeni 11. Nesil Intel Core işlemciler, warp hızında esnek bağlantılar için Thunderbolt 4, ultra hızlı oturum açma ve güvenlik için AdaptiveLock yakınlık sensörü ve yapay zeka ile tasarlanmış.

Kesintisiz görüntülü aramalar için gürültü engelleme teknolojisi mevcut pandemi ortamının dayattığı uzaktan çalışma modelleri için mükemmel.

Performans ve işlevsellikteki bu büyük gelişmelere rağmen ExpertBook B9 dünyanın en hafif 14 inç dizüstü bilgisayarı olma prestijli rekorunu koruyor.

Ayrıca hareket halindeyken kullanım için tam güne yakın pil ömrü sunuyor. ExpertBook B9’u çevre bilincine sahip bir seçim haline getirmeye çalışmış.

Energy Star 7.1 sertifikalı ve EPEAT Gold tarafından derecelendirilmiş, uzun vadede işletme maliyetlerini düşüren bir enerji verimliliği güvencesi sunuyor.

Ambalaj bile çevreye duyarlı ve kullanışlı. Aksesuar kutusu, ekolojik bir baş sallama ile anında yükseltme için bir dizüstü bilgisayar standına dönüşüyor.

ExpertBook B9 güzelliği, zekayı ve gücü bir araya getiriyor. ExpertBook B9’un ince şasisi sağlam yapısı ve yüksek performans özellikleriyle çelişiyor gibi görünüyor, ancak mühendisler performans, dayanıklılık ve uzun ömürlülüğün mükemmel bir uyum içinde bir araya geldiğinden emin oldu.

En yeni teknolojilerin bir kombinasyonu, daha küçük ve daha hafif bir form faktöründe yüksek verimli video konferans, sorunsuz oturum açma ve daha hızlı yanıt süresi sağlıyor. Son derece taşınabilir, güçlü ve sağlam ExpertBook B9, kurumsal dünyada ideal bir ortak.

ExpertBook B9 inanılmaz derecede ince ve hafif. Magnezyum-lityum alaşımlı bir kasa içine yerleştirilmiş. ExpertBook B9, tümü 14,9 mm inceliğinde bir profilde, tam bir güne yakın yetecek kadar enerjiyi depolayan 66 Wh’lik bir pili barındırır.

Hızlı şarj desteği, bataryayı yalnızca 45 dakikada maksimum kapasitenin % 60’ına çıkarır, böylece yoldayken kesinti konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu