Oyun

Starfiel ve Redfall 2023’e Ertelendi

Starfiel ve Redfall 2023’e Ertelendi

Merakla Beklenen Starfield ve Redfall Oyunlarının Çıkışı Ertelendi! Bethesda’dan Erteleme Duyurusu

Bethesda, oyuncular tarafından uzun süredir beklenen iki oyunu için çıkış tarihini ertelediğini duyurdu. Starfield ve Redfall oyunları, daha ileri bir tarihte çıkmak üzere ertelendi. Yüksek profilli olarak nitelendirilebilecek olan bu iki oyun için planlanan tarihte çıkış olmayacağı duyuruldu.

Bethesda, yaklaşmakta olan oyunları Starfield ve Redfall’ın çıkışını erteleyeceğini duyurdu. Oyunlar 11 Kasım’da piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı, ancak Bethesda çıkışı gelecek yıla erteledi. Microsoft çatısı altında yer alan Bethesda, bir shooter oyun olan Redfall ile bilimkurgu RPG oyunu olan Starfiel için yeni çıkış zamanını 2023 yılının ilk yarısı olarak duyurdu. Oyunların daha önce planlanan tarihte çıkmayacağı oyun severlere ve bu oyunları bekleyen kişilere duyuruldu.

Starfiel ve Redfall 2023’e Ertelendi

Bethesda, merakla beklenen bilim kurgu oyunu Starfield’ın çıkış tarihinin gelecek yıla ertelendiğini duyurdu. Şirket, duyuruyu yakın tarihli bir blog gönderisinde yaparak oyunun tamamlanması için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu belirtti. Haber, Bethesda’nın başlangıçta planlanan ve merakla beklenen diğer oyunu Redfall’ın çıkışını ertelemek zorunda kalmasından sonra geldi.

Şirket tarafından yapılan açıklamada oyunculara en iyi deneyimin sunulması için yayınlama tarihinin 2023’ün ilk yarısına ertelendiği bilgisi verildi. Erteleme öncesinde Redfall oyununun yaz mevsiminde, Starfield oyununun ise 11 Kasım’da çıkması planlanmıştı. Yeni duyuruda ise daha iyi ve daha canlı bir deneyim amacı ile oyunların 2023 yılında piyasaya sürüleceği açıklandı.

Bethesda Oyunları Gelecek Yıl Sunacak

Starfield ve Redfall isimli oyunlar, birçok kişi tarafından ilgi ile bekleniyordu. Oyunlar bu yıl oyunları oynayabilme planı kurarken daha iyi bir oyun sunma amacı ile erteleme kararı geldiği duyuruldu. Bu durum ilk kez Bethesda tarafından yapılmıyor. Daha önce de farklı şirketler tarafından erteleme yapılmıştı.

Starfield oyunu ile Bethesda’nın Microsoft çatısı altında kalitesini göstermesi bekleniyordu. Şirketin sunacaklarının merakla beklenmesi, bu erteleme kararının diğerlerine göre daha etkili olabileceğini gösteriyor. İki yüksek seviye oyunu oynamak için oyuncular, 2023 yılının ilk yarısına kadar beklemek zorunda kalacaklar.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu