Donanım

QNAP, Yüz Tanıma Çözümü QVR Face’i duyurdu

QNAP, Yüz Tanıma Çözümü QVR Face'i duyurdu

Önde gelen bilgi işlem, ağ iletişimi ve depolama çözümü mucidi olan QNAP Systems, Inc., raf tipi NAS modellerinin artık QNAP NAS tabanlı akıllı yüz tanıma çözümü olan QVR Face’i desteklediğini duyurdu. Kullanıcılar, akıllı perakende tabela çözümleri sağlamak için QNAP’ın stratejik ortağı CAYIN CMS Station’ın çözümüyle QVR Face’in analitik verilerinden yararlanabilecek.

QVR Face akıllı yüz tanıma çözümü, RTSP video akışlarından ve kullanıcı tarafından yüklenen fotoğraflardan gerçek zamanlı video analizi sağlıyor.

QVR Face tarafından sağlanan analizler, anında yüz tanıma için profilleri, grupları ve olay bildirimlerini yapılandırmak için kullanılabiliyor. QVR Face, kapı erişim yönetimi, katılım yönetimi ve akıllı perakende hizmetleri için çok ideal.

“QNAP, QVR Face’i rafa monte de dahil olmak üzere, daha fazla NAS modeli için kullanılabilir hale getiriyor. Çeşitli lisans planları ile kullanıcılar, akıllı yüz tanıma çözümleri için daha yüksek dağıtım esnekliğine sahip. QVR Face’in en son sürümü ayrıca 23 dil için destek ekleyerek, dünya çapında, kullanılır hale getirilmiş.

NAS tabanlı CAYIN CMS Station uygulaması, QVR Face’in yüz analizi verileriyle (Etkinlik, Meta Veri Bildirimi ve Sonuç dahil) kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu