Donanım

Hepsi bir arada masaüstü bilgisayara ne dersiniz ?

Yüksek performanslı ve yenilikçi bilgi işlem çözümlerinde dünya lideri olan MSI, Modern AM241 ve Modern AM271 Serisi hepsi bir arada bilgisayarı duyurdu.

Geniş bir görüş açısı ve gelişmiş izleme deneyimi sunan bir IPS paneliyle göz bakımı ve ergonomik tasarıma sahip Modern AM241 ve AM271 serileri, verimlilik ve üretkenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış.

MSI Modern AM241 ve AM271 serisi Hepsi Bir Arada Bilgisayarlarla çalışmak, bir masa, ev ve hatta ev ofisi tasarlamanın en iyi yolu.

Evde öğrenirken, çalışırken veya yemek pişirirken hem estetik hem de tamamen işlevsel.

Yenilikçi Modern AM serisi Hepsi Bir Arada Bilgisayar, evde veya ofiste bilgisayar görevlerini yerine getirirken görsel konforu şık bir şekilde artırmak için tasarlanmış.

Her iki model de, üretkenliğinizi artırırken uzun kullanım süresinin neden olduğu göz yorgunluğunu etkili bir şekilde azaltan ve titremeyi ortadan kaldıran MSI Anti-Flicker teknolojisine sahip. Daha Az Mavi Işık Modu, günlük kullanım sırasında mavi ışığa görsel olarak maruz kalmayı filtreler ve size en rahat izleme deneyimlerini yaşatır.

Evden çalışan ve görsel toplantılara güvenen daha fazla insanla, MSI FHD web kamerası sizi dünyaya bağlamanıza yardımcı olur ve en iyi video kalitesini sunar.

Daha fazla mahremiyete ihtiyacınız varsa web kamerasını kaldırmayı da seçebilirsiniz. MSI Anında Görüntüleme Teknolojisi ile Modern AM Serisi, sistemini başlatmadan bir monitör olarak da kullanılabilir.

Cihazlar HDMI giriş bağlantı noktasına bağlandığında, ekran hemen açılır. Ayrıca, HDMI çıkışı aracılığıyla ikinci bir monitörü destekler ve standart VESA montajını veya VESA Arm MT81 ürününü de destekler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu