Oyun

Konsolcular İçin Bahar Geldi

 

Microsoft’un tasarladığı Xbox One X büyük bir indirime giriyor bu da yeni nesil konsolcular için tabiki muazzam bir haber. Performansıyla dikkatleri üzerine çeken Xbox One X şimdi de bu indirimle dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

Sekiz çekirdeğe sahip olan işlemcisi 2.3 ghz gücünde ve buda bir önceki versiyondan 3/1 kat daha hızlı olan bu konsol, PS4 Pro’ya %40’lık bir fiyat farkı atıyor.

Yeni nesil oyun konsolları arasında en iyi konsol olduğu söylenebilir ve bu indirim de konsolcuların başını döndürecek gibi görünüyor.

İşte Xbox One X ve onun cezbedici özellikleri;

  • İşlemcisi 2.33 Ghz hızında olan 8 çekirdekli bir canavar
  • AMD’nin ellerinden çıkan 6 teraflopluk grafik işlemcisi
  • 4k ultra Blu-ray
  • 12 GB’lık performans canavarı RAM’e sahip
  • 8 kg ağırlığına sahip

 

Türkiye de ki büyük teknoloji mağazalarının birçoğunda indirime girerek satışa sunulan bu canavarı almak istiyorsanız birkaç saatinizi araştırmaya ayırmanızı tavsiye ederim çünkü Xbox One X Türkiye’ye güzel bir fiyatla giriyor bu yeni nesil oyuncu konsolları oyuncuları cezbediyor hatta ekran çözünürlüğü onu gören herkesi şaşırtıyor. Bu canavara sahip olmak şu an için çok kolay olmasa da çok zor da değil. Kesinlikle şu dönemlerde konsol alacakların bakması gereken bir oyun canavarı diye düşünülmekte sonuçta kendisi en iyi olduğunu iddia ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu