Telefon ve Tabletler

iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

iPhone cihazlarının tamamı garanti sorgulama işlemi kapsamındadır. iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır?

Evet, sizin için garanti sorgulaması yapılabilir. iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır sorusunun yanıtına göre hareket ederek, siz de sorgulama işleminin en hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Apple denetleme üzerinden işlemlerin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Bunu bilerek, siz de anında sorgulama işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Peki, ne gerekiyor? Sorgulamanın olması, direkt olarak sizin karşınıza bilgilerin çıkması için sizin de bilmeniz gerekenler var. Bunlara uygun şekilde hareket etmeniz durumunda sorun yaşamadan siz de garanti kapsamının ne kadar olduğunu göreceksiniz.

iPhone Seri Numarası

Garanti sorgulama işlemlerinin gerçekleşmesi için yapmanız gerekenler var. Bunun sağlanması durumunda sorun yaşamadan direkt olarak seri numarası üzerinden hareket edebileceksiniz. Donanımın seri numarasını girin şeklinde bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bunun için iPhone garanti sorgulama işlemi konusunda seri numarası üzerinden gereken işlemlerin tamamlanması sağlanacaktır. Seri numarası girin bölümü kapsamında, telefondan seri numaranın yazılması gerekiyor. Bu kodu girmeniz durumunda, ekranda da bir kod oluşur. Aynı şekilde doğrulama amaçlı olarak bu kodu da yeniden yazmanız gerekiyor. Ardından direkt olarak garanti kapsamında bilgilendirmeyi göreceksiniz. Apple internet sitesinden bu işlemin en kolay şekilde gerçekleşmesi sağlanacaktır.

iPhone Seri Numarası Nasıl Bulunur?

Seri numarasını garanti sorgulama amaçlı bulmak isteyebilirsiniz. Bu durumda direkt olarak sizin için sunulacak olan seçenekleri değerlendirip, anında bu alandan öğrenebilirsiniz. Seri numarasının öğrenilmesi için yapmanız gereken Ayarlar ve onun üzerinden gerekenin yapılmasını sağlamak. Ayarlar, Genel ve hakkında bölümü üzerinden işlemlerin tamamlanması önemlidir. Bunun sağlanması durumunda sorun yaşamadan direkt olarak seri numaranın bulunması sağlanır. iPhone seri numarası nerede yazıyor sorusunun yanıtı da verilmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu