internet

Google’nin Görevler Uygulaması Yayında

 

Google’nin özellikle Gmail’de ki verimliliği artırmak için yaptığı çalışmalardan biri de Görevler adlı uygulama oldu. Ara yüz geliştirmeleri ve daha birçok farklı yeni özelliğin yanı sıra, özellikle kullanıcıların en çok merak ettiği ve kullanmak için can attığı Görevler adlı uygulama kısaca birçok farklı işi planlamanızı ve not almanızı sağlıyor.

Google’nin yeni uygulaması Görevler, Android ve IOS platformları için yayınlanmış durumda. Özellikle Gmail ve Google Takvimleri gibi uygulamalarla entegre bir biçimde çalışabilmesi, rakiplerinin önünde onu daha avantajlı bir konuma getiriyor. Bu uygulama sayesinde adı üzerinde görevlerinizi planlayabiliyor ve çeşitli notlar alabiliyorsunuz. Gmail ve Takvim uygulamasıyla beraber çalışabilmesi sebebiyle de daha kullanışlı ve daha fonksiyonel bir yapıya sahip oluyor.

Oldukça sade bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra fazlasıyla mobil ve fonksiyonel olan Google Tasks, Gmail entegresi sayesinde bir maili anında açabilme özelliğine sahip. Bunu yanı sıra uygulamayı kullanarak oluşturduğunuz görevleri alt grevler olarak bölebiliyor, ayrıca önemli işleriniz için farklı görevlere ayraçlarda ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca görevlerinize son tarihlerde ekleyebilirsiniz.

Oldukça fonksiyonel Olan Google Görevler’in asıl önemli işlevi takvim ve Gmail ile bağlantılı çalışabilmesi. Bu sayede görevlerinizi ve notlarınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edebilmenize olanak sağlıyor. Uygulama özellikle hayatı hızlı yaşayan insanlar için biçilmiş bir kaftan.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu