Telefon ve Tabletler

Galaxy Buds 2

Galaxy Buds 2

Samsung, Pokemon Hayranları İçin Yeni Kulaklığını Duyurdu! Galaxy Buds 2, Poke Topu Tasarımıyla Geliyor!

Samsung tarafından sınırlı sayıda üretimi yapılan Galaxy Buds 2 Pokemon Edition kullanıcılara tanıtıldı. Bu kulaklık teknik olarak normal Galaxy Buds 2 ile aynı özelliklere sahip olmasına karşın Pokemon kutusu şeklinde olan bir taşıma kutusuna sahip olacak. Ürünün Türkiye’ye gelmesi ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Samsung, müzik dinlemenizi ve telefon görüşmeleri yapmanızı sağlayan kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds’ın yeni bir sürümünü piyasaya sürdü. Yeni baskıya Samsung Galaxy Buds 2 Pokemon Edition adı verildi. Galaxy Buds 2, Apple cihazları, Android cihazları ve Windows cihazları ile kullanılabilen yerleşik bir mikrofona sahip kablosuz kulaklıklardır.

Samsung tarafından düzenlenen etkinlikte, Galaxy Buds 2’nin sınırlı sayıda üretilen versiyonu Pokemon Edition duyuruldu. Orijinal versiyonu ile arasında tasarım açısından bir fark bulunuyor. Pokemon severler için Poke topu şeklinde tasarımı olan bir kutuya sahip. Pokemon tutkunları tarafından ilgi gören ürün, özel bir çalışma ile sınırlı sayıda sunulacak.

Galaxy Buds 2 Özel Tasarımı

Samsung tarafından piyasaya sürülecek Galaxy Buds 2 Pokemon Edition, adından da anlaşıldığı gibi pokemon topu şeklinde özel bir tasarım ile geliyor. Aynı zamanda bu kutunun bir de askısı var. Alınan bilgilerde sınırlı sayıda piyasaya sürülen Pokemon Edition Galaxy Buds 2 için sınırlı 11 farklı sticker bulunuyor. Bu stickerlarda yer alan pokemonlar ise şunlar: Pikachu, Charmander, Jigglypuff, Dragonite, Eevee, Mew, Bulbasaur, Squirtle, Ditto, Lapras ve Gengar.

Galaxy Buds 2 Pokemon Edition Özellikleri

Samsung Galaxy Buds 2 Pokemon Edition ile gelen kutular, Galaxy Buds Live ve Galaxy Buds Pro ile birlikte kullanılabilir. Ancak belirtmek gerekir ki sadece Galaxy Buds 2 için satış olacak ve kutu tek başına alınamayacak.

Cihazda yer alan özellikler Galaxy Buds 2 ile aynı olacak. Bluetooth 5.2, IPX2 sertifikası gibi özelliklerin hepsi kullanılabilir. Aynı zamanda kulaklıklar 20 saate kadar kullanılabilir. Ürünü almak isteyenlerin 5 farklı renk seçeneği bulunuyor. Ücreti ise 105 dolar olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu