Sosyal Medya

Facebook Oyunlar Nedir? Oyun Kredileri Nasıl Alınır?

 

Facebook birçok alanda kendini yenileyen ve en iyiye gitmeyi planlayan bir platformdur. Eskiden beri gelen oyunlar bölümüyle şimdi daha değişik bir hal almıştır. Bu yazıda sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

Facebook Oyunlar Bölümüne Nasıl Ulaşılır?

Bilgisayardan Ulaşma

Tarayıcınızda facebook.com sitesine gidin. Ardından giriş yapın. Sol bölümde bulunan keşfet yerini bulun buradan oyunlar yazısına tıklayın.

Telefondan Ulaşma

Facebook uygulamasını açın ve en güncel durumda olduğundan emin olun. Ardından ara yüzde sağ üstte bulunan yatay üç çizgiye tıklayın. Buradan aşağı doğru inerek oyunlar yazısını bulun ve tıklayın.

Facebook Oyunlarının Kredileri Nasıl Alınır?

Facebook içinde oyun oynarken oyun içi harcamalarınızı direk olarak yapabiliyorsunuz. Bunlar kredi kartı bilgileri girilerek hızlı bir şekilde hallediliyor. Bunun dışında başka yerden de bu kredileri alabilirsiniz.

Örneğin perdigital.com sitesi bu işin en iyilerindendir. Hem de buralardan yapacağınız harcamaları istediğiniz zaman istediğiniz oyun için kullanabilirsiniz. Bu siteden şu şekilde e-pin alabilirsiniz:

-Öncelikle perdigital.com sitesine gidin ve kendinize bir üyelik oluşturun.

-Daha sonra yukarıdaki seçeneklerden Eğlence, Spor, Eğitim, Yazılım yazan bölüme tıklayın. Buradan Facebook Oyun Kartı E-pin bölümüne girin.

-Kendinize uygun olan paketlerden birini veya birkaçını sepetinize ekleyin. Daha sonra perdigital hesabınıza para eklemeniz gerekecek.

-Bakiye Yükle bölümünden kendi hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Parayı yükledikten sonra sepetinizdeki ürünleri satın alabilirsiniz. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Facebook Oyun Kredileri Nasıl Kullanılır?

Facebook’ta bir oyun kredisi kullanmak için e-pin tercih edecekseniz aldıktan sonra istediğiniz oyunda kullanabilirsiniz. Oyunun para yatırma bölümünde e-pin yatırmak için bir bölüm varsa bunu kullanabilirsiniz. Eğer yoksa ki çok düşük bir ihtimaldir o oyunda e-pininizi kullanamazsınız.

Perdigital.com Güvenilir Midir?

Perdigital.com kesinlikle güvenilir bir sitedir. Birçok ünlü yayıncı ve içerik üreticisi bu site ile anlaşma yapmıştır. Ayrıca müşterilerin yaptığı yorumlara bakarak da bunu anlayabilirsiniz. Bunların yanında sürekli olarak bir canlı yardım sistemi mevcuttur. Bu sistemi kullanarak bazı sorunlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca e-postalarına da hızla cevap verdikleri için güveni biraz daha artmıştır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu