Oyun

Dead By Daylight Mobile Mod Apk

Dead By Daylight Mobile Mod Apk

Bu oyunu bu kadar popüler yapan şeyin ne olduğunu hiç merak ettiyseniz, bu tamamen içinde bulunduğu korkunç dünyayla ilgilidir.

Suikastçılar, hayatta kalanlar ve açılabilir öğeler dahil olmak üzere çok sayıda oyun öğesi içerir. Bu, oyunculara hayatta kalmanın ve oyunun katilini aldatmanın çeşitli yollarını sunan aksiyon dolu bir macera oyunudur. Tek bir oyunda beş oyuncu var, bunlardan biri katil olarak oynarken diğer dördü karanlık bir ormanda kapana kısılmış talihsiz kurbanların rollerini üstleniyor.
Dead by Daylight Mobile MOD APK %100 güvenlidir ve Virus Total teknolojisi kullanılarak kontrol edilmiştir. Bu uygulama, yüklemek için cihazınızın izinlerini gerektirir, bu nedenle modu yüklemeden önce bilinmeyen kaynakları etkinleştirdiğinizden emin olun. Ardından, değiştirilmiş sürümü yüklemek için yönergeleri izleyin. Kurulduktan sonra, bilinmeyen kaynakları etkinleştirmeniz istenir. Bu, uygulamanın cihazınıza yüklenmesine izin verecektir.
1xbet
Dead By Daylight Mobile Mod APK, oyunun orijinal versiyonunun değiştirilmiş bir versiyonudur. MOD APK’yı yükleyerek sınırsız mücevher, altın ve iksir kazanacaksınız. Ayrıca farklı yapılar inşa edebilecek, bir ordu kurabilecek ve hatta yeni karakterler olarak oynayabileceksiniz. MOD APK’yı yüklemek için telefonunuzda bilinmeyen kaynakları etkinleştirmelisiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu