ads

Cialis Nedir?

 

Cialis erkeklere özel olarak üretilmiş bir cinsel istek arttırıcı ilacıdır. Tüm dünya genelinde kullanılan bu ilaç hap şeklinde piyasaya sürülür ve erkeklerin hayatını kabusa çeviren pek çok cinsel problemin çözüm bulmasına yardımcı olur. Erken boşalma, peniste sertleşme, ilişkiye odaklanamama, iktidarsız hissetme ve cinselliğe karşı isteksizlik hissetme gibi problemlerin tamamen ortadan kalkmasına destek olur. Bu tür şikayetleri taşıyan erkekler kesinlikle bu ilacı kullanarak var olan sorunlarına çözüm getirmeleri gerekir.

Cialis Nasıl Kullanılır?

Cialis ilişkiye girmeden 30 dakika öncesinde kullanılırsa yarım saat içerisinde etkisini gösterecektir ve ilacı kullanan kişi vücudunda cinsel istek uyandığını fark edecektir. Bu ilaç peniste yer alan hücreleri uyararak ilişki esnasında erken boşalmayı önlüyor. Bu sayede pek çok çiftin cinsel problemi ortadan kalkmış oluyor. Doktorun önerdiği dozda ilişkiden yarım saat önce kullanmak ve mümkün olduğunca 2 günden kısa sürede kullanmamaya dikkat etmek gerekiyor. Çünkü ilacın tesiri 36 saate yakın sürüyor.

Cialis Sağlığa Zararlı mıdır?

Cialis doktor tavsiyesine uygun olacak şekilde kullanılırsa ve alkol ile beraber tüketilmezse sağlığa zararlı değildir. Ancak hekimin önerdiği dozdan fazla tüketim olursa, ilaç alkol eşliğinde tüketilirse çok ters belirtilere yol açabilir. Göstereceği yan etkiler çok ağır olabilir bu sebepten dolayı uygun şekilde ilacı kullanmak neizm.com gerekir. Bununla birlikte kronik hastalığı olan kişiler doktor tavsiyesi olmadan ilacı kullanmamalıdır.

Şeker hastalığı, tansiyon, kalp rahatsızlığı, panik atak, akciğer, prostat ve kolestrol gibi hastalıklara sahipseniz eğer kesinlikle hekiminize danışarak ilacı kullanmalısınız. Aksi taktirde kalp çarpıntısı, tansiyon yükselmesi ve kusma gibi problemler ortaya çıkabilir. Bu tür risklere girmemek için kesinlikle doktor kontrolünde kullanmak gerekir.

Cialis Nereden Satın Alınır?

Cialis ilacının satıldığı pek çok firma bulunuyor. Ancak önemli olan bu firmalar arasından güvenilir olanı bulmaktır. Çünkü ilacın sahtesini satan firmalar da mevcuttur. Bununla birlikte eczanelerden de ilac7 temin etmek mümkündür. Eğer sizin de cinsel hayatınızda baş edemediğiniz problemler varsa ve özel hayatınızı da etkiliyorsa güvenle Cialis kullanarak tüm sorunlardan kurtulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu