ads

Avantajlı En Ucuz PUBG Mobile UC Fiyatlarını Yakalayın

PUBG Mobile 2018 yılının başlarında çıkmış bir savaş oyunudur. PUBG aslında bir bilgisayar oyunu olarak yola çıkmış olsa da daha sonrasında mobil sürümü çıkarılmıştır. Mobil sürümünün ücretsiz olması ile birlikte oyun dünyada 100 milyonun üzerinde indirme sayısına ulaşmıştır. Büyük bir oyun olan PUBG Mobile kendini günden güne daha fazla geliştirmektedir. Oyun ücretsiz bir oyun olsa da uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Oyunun arkasında kocaman bir ekip çalıştığı için oyundan para kazanılması gerekmektedir.

PUBG Mobile Para Birimleri

PUBG Mobile oyununda 4 adet para birimi bulunmaktadır. BP oynanan oyunlar sonrasında kazanılan para birimidir. Savaş sıralamanız ne kadar yüksekte bitirirseniz o kadar fazla BP kazanabilirsiniz. BP ile sadece askeri sandık açılabilmektedir. G paraları oyuna sonradan eklenmiştir ve belirli etkinliklerden kazanılabilmektedir. G paraları ile oyunda malzeme sandığı açmak mümkündür. Gümüş parçacıklar oyunda etkinliklerden ve malzeme parçalamalardan kazanılmaktadır. Gümüş parçacık ile bazı kıyafetler alınabilmektedir. UC oyun içerisinden UC kazanmak mümkün değildir. UC internet üzerinden alınan bir paradır. UC oyun içinde ki nakit parayı tanımlamaktadır.

PUBG Mobile UC ile Satın Alınabilecek Ögeler

PUBG Mobile UC ile oyun içerisinde yer alan royal pass’i yükseltmek mümkündür. Royal Pass yükseltmesi ile özel göreler ve özel eşyalar açılmaktadır. Oyuncular birbirlerinden farklı görünmek istedikleri için UC yüklemesi yapmalıdırlar. Oyunda yer alan Uc ile silahlar geliştirilebilir. Silah geliştirmeleri mümkündür. Öldürme mesajı ve yağmalama sandığı geliştirmelerini UC ile yapabilmektesiniz. Öldürme mesajı ile oyun içerisinde öldürdüğünüz düşmanların isimleri farklı bir tarzda bütün oyunculara gösterilmektedir.

Yağmalama sandığı geliştirmesi ile öldürdüğünüz oyuncunun sandığının güzel bir görünüm almasını sağlamaktadır. UC ile yeni gelen sandıklar açılabilmektedir. Oyuna gelen ögeler sandıklar ile geldiği için sandıklar yalnızca UC ile açılabilmektedir. UC ile isim kartı ve bayrak kartı alıp adınızı ve bayrağınızı değiştirebilirsiniz. Oyun çerisinde sadece arkadaşlarınızla oyun oynamak istiyorsanız UC ile oda kartları satın alarak kendinize özel odalar kurup oyun oynamanız da mümkündür.

PUBG Mobile UC Nereden ve Nasıl Alınır?

PUBG Mobile’e UC yüklemesi yapmak için öncelikle kod satın almalısınız. Kodu satın alma işlemi oldukça basittir. İstediğiniz UC paketini seçip sepetinize ekler ve ödeme kısmına geçersiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra size UC’nizi yüklemeniz için kod verilir ve bu kodu hesabınıza tanımlarsınız. UC almak için önemli olan güvenli ve ucuz UC satan bir site bulmaktır. En Ucuz PUBG Mobile UC fiyatları için Gamebiyo.com sitesine göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu