Oyun

Amazon, Yüzüklerin Efendisi MMO’nun Geliştirilmesini İptal Etti

Amazon Game Studios, bir sözleşme anlaşmazlığının ardından 2019 yılında duyurulan Lord of the Rings oyununun geliştirilmesini iptal etti.

Amazon Game Studios, Aralık 2020’de Tencent tarafından satın alınan Çinli Leyou Technologies ile oyunu ortaklaşa geliştiriyordu ve bu da çözülemeyen sözleşme görüşmelerine yol açarak oyunun iptal edilmesiyle sonuçlandı.

Amazon, oyun üzerinde çalışan tüm personelin yeniden tahsis edileceğini ve hayal kırıklığına uğradıklarını ve oyunu yayınlayamayacaklarını doğruladı.

Amazon Game Studios’a yapılan bu son darbe, bölümün zaten ertelendiğini veya iptal edildiğini duyuran çeşitli oyunlarla boğuştuğu bir zamanda geldi.

Oyun sektörü dünyada büyük bir yere sahip. Firmalar binlerce mühendis ile yeni oyunlar üretmeye çalışıyor. Tabi bu üretimler maliyetleride olumsuz etkiliyor. Satın alım yapacak kişilerde bu olumsuzluklardan etkileniyor. Fiyatların çok çok üstünde olması tüketici için hayal kırıklığı oluyor.

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları