Donanım

Acer’dan mobil işlemcili chromebook bilgisayar

Acer bugün, ilk Chromebook’unu yeni AMD Ryzen 3000 C-Serisi Mobil İşlemciler ve AMD Radeon grafikleriyle bütünleşmiş yeni Acer Chromebook Spin 514’ü tanıttı.

Bu güç, dayanıklı, şık bir tasarım ve uzun pil ömrü ile birleştiğinde Chromebook’u her şeyin üstesinden gelebilecek kapasitede yapıyor.

Acer, en yeni AMD Ryzen 3000 C-Serisi Mobil İşlemci ile birlikte gelen Acer Chromebook Enterprise Spin 514’ü ve kurumsal müşterileri desteklemek için Chrome OS’nin iş yeteneklerinin kilidini açacak.

AMD Ryzen Mobil İşlemcilerin dayanıklı bir tasarımla eşleştirilmesi, yeni Acer Chromebook Spin 514’ü evde işlerini halletmesi gereken kullanıcılar için mükemmel bir seçim haline getiriyori.

AMD Ryzen Mobil İşlemcilerle birlikte Acer Chromebook Spin 514’ün sunduğu yeni yanıt ve performans düzeyi kullanıcıları şaşırtacak.

Ayrıca Ryzen 7 3700C İşlemci, AMD destekli bir Chromebook’ta bulunan en iyi grafikleri sunuyor, böylece müşteriler daha da zorlu projelerin üstesinden gelmek için büyüyen uygulama ve uzantı yelpazesinden yararlanıyor.

Acer Chromebook Spin 514, Acer’ın en yeni nesil yeni yüksek performanslı AMD Ryzen Mobil İşlemcileri kullanan ilk ürün.

Güçlü “Zen” mimarisine dayanan AMD Ryzen Mobil İşlemciler tutarlı yanıt, hızlı önyükleme süreleri ve uzun pil ömrü sağlar. Sonuç olarak, ister içerik akışı gerçekleştirin, ister birden çok uygulamayı aynı anda kullanma veya ofis üretkenlik araçlarını çalıştırma olsun, yeni Chromebook’ta her şey hızlı.

Yeni Chromebook, video düzenleme ve kodlama gibi iş ve okul için daha zorlu projelerin üstesinden gelmesine bile yardımcı olabilir.

Chromebook Spin 514 ayrıca gelişmiş oyun, akış ve içerik oluşturma için son teknoloji AMD Radeon Graphics’i de içeriryor.

AMD Ryzen 7 3700C veya Ryzen 5 3500C dört çekirdekli işlemcilere sahip modeller, güçlü AMD Radeon Vega Mobil Grafikler ile birlikte geliyorr.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu