Telefon ve Tabletler

Yeni Xiaomi Redmi Note 9 geliyor!

Yeni Xiaomi Redmi Note 9 hakkında bazı yeni bilgiler sızdı. Telefonun, pil tasarrufu yapan bir özelliğe sahip olacağı söyleniyor. İşte detaylar.

 

Yeni Redmi Note 9 akıllı telefonlarının bu ay Çin’e geleceği söyleniyor ve aynı zamanda telefon hakkında bazı bilgiler de ortaya çıktı. Daha önce, üç yeni telefonun Çin pazarına yöneldiğini ve bunlardan birinin Samsung’un yeni 108MP kamerasına sahip olacağı söylenmişti.
1xbet giriş
 

Yeni Xiaomi Redmi Note 9 geliyor!

Şimdi bunlardan birinin ekran özelliklerini biliyoruz. Rapor, 1080 x 2400 çözünürlüğe ve 120Hz ekran yenileme hızına sahip 6,67 inç IPS LCD’den bahsediyor. DotDisplay, nokta şeklinde ön kamera tasarımını temsil ederken, uyarlanabilir yenileme hızı epeyce adıma sahip. Xiaomi Mi 10T Pro’da olduğu gibi senaryoya bağlı olarak yenileme hızı 30, 48, 50, 60, 90 ve 120Hz olabiliyor. İncelemelerde bunun, sorunsuz bir deneyim sunarken pil tasarrufu sağlayan çok verimli bir çözüm olduğunu görüldü.

 

Sızıntı ayrıca 4.800 mAh olması beklenen pil kapasitesini de ortaya koyuyor. Söz konusu ekranın 108MP ana kamera ile eşleştirileceğini varsaymak muhtemelen mantıklı olacaktır, bu da bunun yüksek ihtimalle serinin en iyi modeli olacağı anlamına geliyor.

 

Bu arada yeni Xiaomi Redmi Note 9 modelinin ilk çıkan modeli ile aynı fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Muhtemelen eski modelin de fiyatı belli bir tutarda düşecektir.

 

Tabi ki burada şu noktaya da dikkat çekmek gerekiyor. Yeni Note 9 modelinin Çin dışındaki pazarlarda satışa çıkıp çıkmayacağı henüz netleşmiş değil.

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları