Oyun

Shadow Of The Tomb Raider Kendini Gösterdi

 

Shadow Of The Tomb Raider herkesin merakla beklediği oyunlar arasında yer alıyor. Dünyaya duyurulacağı saatten bir süre önce ise oyuna dair ilk görüntüler Amazon üzerinde görüldü.

Amazonda çıkan görüntülerine bakıldığında Lara Croft’un 3. Seri olayların içerisinde olacağı bariz bir şekilde görülüyor. Aynı zamanda hem grafik hem de oyun mekanikleri açısından oldukça üst düzey bir oyunla karşı karşıya kalınacağı aşikâr.

Aynı zaman da oyunun görselleri ve teknik detayları ile alakalı bilgiler sadece Amazon mecrasından sızmış değil, ayrıca birçok dergide de duyurudan önce oyunla alakalı bazı görüntüler yayınlanmış durumda. Bu sayede oyun daha çıkmadan birçok farklı yönünü öğrenebilirsiniz.

Ultimate Edition Alanlara 3 Farklı Hediye Verilecek

Oyunun Ultimate Edition olan serisinde oyunculara verilecek olan Bonuslara dair bilgiler yer alırken, Yeni karakter Lara Croft’un görüntüleri de dikkatlerden kaçmadı. Yine karakterin ikonik silahı da şişe açacağı olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca yine ürünün temasını tamamlayan bir fener de Lara Croft’un kullanacağı ikonik ekipmanlar arasında yer alıyor.

Oyunun Ultimate Editon versiyonunu satın alan oyuncuları ise ufak süprizler bekliyor olacak. Bunlardan biri 3’er adet özel ve farklı giysiler olurken diğerleri ise Müzik albümü ve Season Pass olacak. Yine Ultimate Edition bu bonuslardan ve hediyelerden yararlanmak için oyuncuların alabileceği bir sürüm olarak gözüküyor.

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları