Oyun

Otobüs Simülatör Ultimate Bilgisayara Nasıl İndirilir?

 

Otobüs simülatör ultimate oyunu Türkiye’de 20 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından oynanan Otobüs simülatör ultimate bilgisayara nasıl indirilir? Konusunda merak edilenleri sizler için araştırdık.

Otobüs simülatör ultimate bilgisayara nasıl indirilir? Sorusunun cevabından önce bu oyun nasıl bir oyundur? Konusunda bilgi vermek istiyoruz. Otobüs simülatör oyunu Türkçe seslendirme dil seçeneğine sahiptir. Oyun içerisinde 13 farklı otobüs firması ve bölümleri bulunmaktadır. Bu bölümleri geçtikçe yeni otobüs alma şansınız olur. Yol boyunca da ister ücretli, isterseniz ücretsiz yolları tercih edebilirsiniz. Otobüsü sürerken farklı açılarda tasarlanmış olan kamera sistemleri sayesinde aracı istediğiniz yönde kullanabilirsiniz. Otobüs simülatör ultimate oyununda pek çok detay düşünülerek tasarlanmıştır.

Otobüs Simülatör Ultimate Bilgisayara Nereden İndirilir?

Otobüs simülatör ultimate bilgisayara nereden indirilir? Konusu oyun severler tarafından araştırılmaktadır. Bu oyunu telefonunuza indirmek için Google Store, Apple Store ya da H:uawei Store mağazalarından oyunun adını yazarak dakikalar içinde inmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle google üzerinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Oyunu indirdikten sonra oyunu oynamaya başlamak için Otobüs simülatör ultimate butonuna tıklamanız yeterlidir.

Otobüs Simülatör ultimate oyununu PC üzerinden indirmek için oyun indirme programlarından yararlanabilirsiniz. Bu oyunu bilgisayarınıza indirmek için google store üzerinden Bluestacks’i bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. Bilgisayarınızda yeri 550 MB yer kaplamaktadır. Bluestacks indirdikten sonra arama butonundan Otobüs simülatör ultimate yazmanız yeterlidir. Daha sonra oyun butonu karşınıza çıkacaktır. Bu butona tıklayarak bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra yanda bulunan tuşlardan atama yapabilirsiniz. Tüm tuşlar mobilde olduğu gibi rahatlıkla kullanılabilir. Mouse yolu ile tuşları istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bilgisayarda bu oyunu oynamak çok daha zevkli hale gelecektir.

Otobüs Simülatör Ultimate Oyunu Mobilde Oynamak

Otobüs Simülatör Ultimate oyunu mobilde oynamak oyun kullanıcıları tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Mobil telefonların her zaman yanınızda taşınabildiği için daha kolay oynanır. Bu oyunun seven kişiler her yerde rahatlıkla oynamak için mobil olarak yüklemeyi tercih ederler.

Fakat PC üzerinde oynamayı sevenlerin sayısı da oldukça fazladır. Daha büyük ekran severler PC’de oynamayı tercih ederler.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu