internet

NakitCoins’te Anında Bitcoin Alımı Mümkün

NakitCoins’te Anında Bitcoin Alımı Mümkün

Bitcoin ve diğer kripto paraların alım satımına bambaşka bir yaklaşım getiren NakitCoins, Türkiye’nin ilk fiziki kripto para alım satım bürosudur. Halihazırda Türkiye’de 3 şubesi bulunan uygulamanın şubelerinden 2’si İstanbul’da 1’i de Ankara’da yer almaktadır.

 

NakitCoins, adı üstünde nakit alım satım ve aynı zamanda kendi uygulaması üzerinden tüm kullanıcıları için alım satıma imkân tanıyan bir firmadır. Anında elinde nakit bulunan müşterilerin uygulama üzerinden yaptıkları taleplerle birlikte ofise gittikten sonra gişe görevlisine sadece uygulamadan yaptıkları talebe dair bir kod söylemelerinin işlemi gerçekleştirmek için yeterli olduğu bir çalışma sistemine sahiptir.

 

Bu da NakitCoins’in en önemli avantajlarından biridir. Zira halihazırda en çok kullanılan Bitcoin alım satım yöntemi kripto para borsalarını kullanarak yapılan alım satımdır. Burada da işin özelliği gereği borsa üzerinden alım satım yapılabilmesi için önce bir banka hesabından yatırım yapılmalıdır. Yatırımın yapıldığı banka hesabından ilgili borsanın hesabına iletilen miktarın ardından ilgili borsanın bu miktarı aldığına dair teyit beklenmelidir. Bu onay da geldikten sonra kripto para borsasından Bitcoin alım işlemi gerçekleşmiş olur.

 

Oysa NakitCoins’in mevcut şubelerinden birine giderek daha önce talebi oluşturulmuş alım satım işlemine dair her müşteriye özgü numaranın gişe görevlisine söylenmesinin ardından işlem anında gerçekleştirilecektir. Yani, NakitCoins’i kullanarak Bitcoin’i nakde çevirmek çok kolaydır.

 

Para Transferinde Yeni Bir Yöntem

 

Aynı zamanda para transferi işlemleri için de kullanıcıları için farklı bir yöntem geliştiren NakitCoins, aynı anda kendi uygulaması üzerinden hem kripto para dönüştürme hem de alma işlemlerine olanak sunmaktadır.

 

NakitCoins uygulaması üzerinden aynı zamanda yüksek miktardaki işlemlerin gerçekleştirilebileceği bir ekran da bulunmaktadır. Kripto paraların birbirleri arasındaki dönüşümler için de NakitCoins, en iyi uygulama olarak görülebilir. Bitcoin, Monero, ZCash, Tron, Doge, Tether, Ether, Litecoin ve Cardano gibi tüm kripto para birimleri birbirleri arasında NakitCoins ile kolayca dönüştürülebilir.

 

NakitCoins iş ortaklığı uygulaması

 

NakitCoins’in iş ortaklığı programı üzerinden Türkiye’de şartları uygun görülen tüm döviz büroları ve kuyumcuları faydalanabilir. Bu şekilde nakit ile kripto para alım satımı için NakitCoins’in iş ortaklarının büroları kullanılabilecektir.

 

NakitCoins ile Bitcoin alım satımına yeni bir perspektif ve yeni bir kolaylık gelmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu